iPhone 11 kamerası iPhone 13 kamerasından daha iyi gözüküyor

OnurDoğan63_19

Hectopat
Makaleler
4
Canlar merhaba. Yaklaşık 1 yıldır iPhone 13 kullanıyorum. Eşimin telefonu iPhone 11. iPhone 11 ile çektiğimiz görüntüler daha kaliteli, bunu yaşayan tek ben miyim acaba bunu sormak istiyorum, benim gibi aynı durumda olan var mı?

Canlar merhaba. Yaklaşık 1 yıldır iPhone 13 kullanıyorum. Eşimin telefonu iPhone 11. iPhone 11 ile çektiğimiz görüntüler daha kaliteli, bunu yaşayan tek ben miyim acaba bunu sormak istiyorum, benim gibi aynı durumda olan var mı?
Hangi çekimlerde daha iyi? Kamera lenslerinin temiz olduğuna emin misiniz? Daha önce kamera camı değişti mi?

“kaliteli” ve “daha güzel gözüküyor” arasında fark var hocam. Belki iPhone 11’de çekilen fotoğrafların renkleri vs. size daha hoş gelmiştir. Ancak görüntü kalitesi olarak soruyorsanız kamera ayarlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Fotoğrafı çeken kişi ile alakalı olabilir. Kameranın yanı sıra çeken kişi de önemli. Aynı kişi mi çekiyor fotoğrafları ?

13 kamerası insan çekimlerinde yüzleri havuç gibi yapıyor. Bahsettiğin şey renk doğruluğu ise haklısın. 13 ailesi kamerada renk doğruluğu konusunda Apple'ın en kötü serisi.

13 kamerası insan çekimlerinde yüzleri havuç gibi yapıyor. Bahsettiğin şey renk doğruluğu ise haklısın. 13 ailesi kamerada renk doğruluğu konusunda Apple'ın en kötü serisi.
Kesinlikle haklısınız özellikle ön kamerada.

Hangi çekimlerde daha iyi? Kamera lenslerinin temiz olduğuna emin misiniz? Daha önce kamera camı değişti mi?
Tertemiz.

İkinci el mi aldınız iPhone 13'ü?
Medimarkt'tan aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı