iPhone 11 neden öneriliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam onlar kendilerini çok iyi biliyorlar maalesef. Apple rozeti olan hemen hemen %80 hep fanboy. Eh Android önermeye tahammül edemedikleri için iPhone 11 öneriyorlar. Hele bir tane şahıs var Android telefonlar ısınıyor diye ortalığı ayağa kaldırıp, Clash Royale gibi bir oyunda bile cayır cayır yanan iPhone 11'i öneriyorlar.

Komik bu havada ısınmıyor sanki Android adam 5 yıldır 11 kullanıyor sonra yavaşladı diyor. Sksksks komiksiniz.

Dediğiniz şeyi Samsung daha hiç yapmadı. Ancak Apple bunu yaptığı için özür bile diledi. Bizzat bende taş gibi çalışan iPad'imi bundan dolayı kaybettim. LCD 900P ekranlı bir cihaz nasıl yeni çıkanlara taş çıkartır anlamadım 😃
Katılıyorum. Neredeyse her gün S22 vs iPhone 11 konusu açılıp iPhone 11 önerildiğinde yere yatıp kahkahalar atıyorum.

Android telefonlarda yeni model çıktıkça eskisini yavaşlatıyorlar. Ayrıca iphone kadar stabile bir işlemcisi yok. Eski bir telefon olsa dahi 11, uygun fiyata bulunduğu taktirde yeni modellere taş söktürür benim açımdan.
O sırada arkaplanda buna gülen 6 yıllık S9+ ve 4 yıllık S10+ der susarım.

iPhone 11 sadece günlük kullanımda kamerası kaynaklı iyi olduğunu düşündüğüm bir cihaz.
Onun her anlamda size söylediğim iki cihaz iPhone 11'i yer bitirir.

Dediğiniz şeyi Samsung daha hiç yapmadı. Ancak Apple bunu yaptığı için özür bile diledi. Bizzat bende taş gibi çalışan iPad'imi bundan dolayı kaybettim. LCD 900P ekranlı bir cihaz nasıl yeni çıkanlara taş çıkartır anlamadım 😃
Sanırım A34 gibi telefonlardan bahsediyor.

11’in bu telefonlara kıyasla eksisi ekranı fakat 4 sene öncesinin üst segmentiyle günümüzün orta segmentini yan yana getirmenin bir mantığı da yok.

Yanlış bilgi
Komik bu havada ısınmıyor sanki Android adam 5 yıldır 11 kullanıyor sonra yavaşladı diyor. Sksksks komiksiniz.
Android tarafında S7'nin bile OLED 2K ekranı varken iPhone 11 çöpünün LCD dandik bir ekranı var. Alan kendi aklına yansın.

Android telefonlarda yeni model çıktıkça eskisini yavaşlatıyorlar. Ayrıca iPhone kadar stabile bir işlemcisi yok. Eski bir telefon olsa dahi 11, uygun fiyata bulunduğu taktirde yeni modellere taş söktürür benim açımdan.

Yeni modellere taş falan söktüremez. 15.5klık Realme GT2 bile ekran olarak, işlemci olarak, kamera olarak, batarya olarak, güncellik olarak her türlü daha iyi.

Yeni modeller taş falan söktüremez. 15.5klık Realme GT2 bile ekran olarak, işlemci olarak, kamera olarak, batarya olarak, güncellik olarak her türlü daha iyi.
Arkadaş zaten yersiz konuşmuş, 4 sene öncesinin telefonu günümüz ile karşılaştıralamaz.
11 yerine 12 yazsa anlarım da 11’in ekranı bu telefonlardan geride zaten, karşılaştırılması da saçma olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı