iPhone 13 Pro ekran kaydı yapınca FPS düşüyor

Rynesquik

Decipat
PUBG Mobile oynarken ekran kaydı almak istiyorum ama alınca ekran 90 FPS'den 60'a düşüyor ve gerçekten akıcılığı bayağı bir azalıyor çözümü bulan var mı?

Sence de normal değil mi? Sonuçta fazladan program çalıştırıyorsun.

Değil dostum iPhone 11 kullanırken 60 FPS oynuyordum ve çok rahat 60 FPS kayıt alabiliyordum ve ayrıca YouTube'da izlediğim yayıncılar çok rahat 90 FPS oynayıp 90 FPS kayıt alabiliyorlar acaba başka alternatifler var mıı.

Değil dostum iPhone 11 kullanırken 60 FPS oynuyordum ve çok rahat 60 FPS kayıt alabiliyordum ve ayrıca YouTube'da izlediğim yayıncılar çok rahat 90 FPS oynayıp 90 FPS kayıt alabiliyorlar acaba başka alternatifler var mıı.

O zaman şarjdayken dene veya kayıt programının grafik kalitesini düşürmeyi dene.

Kayıt kalitesini düşürme diye bir şey yok IOS'un kendi kaydedicisi zaten peki bildiğin bir kaydedici programı var mı şarda oynamayı deneyeceğim yine de teşekkürler.

Mobizen var eskiler bilir çalışıyorsa müthiştir Samsung Galaxy Tab 3 tabletlerde bile çalışır onun dışında App Store'a videocam veya gamecam yazıp uygulamaların yorumlarına bakarsan kendine uygun bir uygulama bulursun diye düşünüyorum.

Mobizen var eskiler bilir çalışıyorsa müthiştir Samsung Galaxy Tab 3 tabletlerde bile çalışır onun dışında App Store'a videocam veya gamecam yazıp uygulamaların yorumlarına bakarsan kendine uygun bir uygulama bulursun diye düşünüyorum.

Mobizeni bilmeyen mi var reis ayıp ettin ama diğer kaydedicilerde kastı ama mobildin denemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı