iPhone 14 Pro Max alınır mı?

Ah ah, az mı telefon kapandı. İşin garip tarafı telefon komple kapanmıyor, görüntü gidiyor sonra ana ekran geliyor tuş kilidi vs. girince normale dönüyor. Yani çoğu yerde beni çok mağdur etti.

Evet sinir bozucu bir durum. Bir de sürekli telefon görüşmesi yapanlar için resmen eziyet. Yurt dışından mı alacaksınız cihazı?

Evet sinir bozucu bir durum. Bir de sürekli telefon görüşmesi yapanlar için resmen eziyet. Yurt dışından mı alacaksınız cihazı?
Benim işim turizm olunca haliyle tüm işlerimiz whatsapp , mail , telefon görüşmesi.
Evet kuveytten alacağım nasipse haftaya gidiyorum. 13 - 13 pro ve 14 arasında gidip gidip geliyorum.
Samsung nasıldır bilmiyorum, Xiomi den uzak duracağım ama burada bir arkadaş kafamı karıştırdı son modellerinde yapmıyor diye.

Benim işim turizm olunca haliyle tüm işlerimiz WhatsApp, mail, telefon görüşmesi.
Evet Kuveyt'ten alacağım nasipse haftaya gidiyorum. 13 - 13 Pro ve 14 arasında gidip gidip geliyorum.
Samsung nasıldır bilmiyorum, Xiaomi'den uzak duracağım ama burada bir arkadaş kafamı karıştırdı son modellerinde yapmıyor diye.

Şunu diyecektim eğer iPhone düşünüyorsanız çabuk davranmakta fayda var özellikle Pro modellerini Apple Store'larda bulmak zor oluyor (Bölgesel stok problemleri olabiliyor) bir de ocak ayından sonra IMEI kayıt ücretlerine zam gelecek 2700'den 6000 civarına yükselecek. En azından 3000 TL cebinize kalır.

Android cihazların bazılarına ucuza IMEI atarak kullanılabiliyor. Tabii bilen arkadaşlar yanlışsam düzeltsin üst segment Android cihazlara IMEI atılmıyor diye biliyorum.

Benim işim turizm olunca haliyle tüm işlerimiz whatsapp , mail , telefon görüşmesi.
Evet kuveytten alacağım nasipse haftaya gidiyorum. 13 - 13 pro ve 14 arasında gidip gidip geliyorum.
Samsung nasıldır bilmiyorum, Xiomi den uzak duracağım ama burada bir arkadaş kafamı karıştırdı son modellerinde yapmıyor diye.

Arada kaldığın cihazlardan 13 pro daha iyi onu alabilirsin.

Şunu diyecektim eğer iPhone düşünüyorsanız çabuk davranmakta fayda var özellikle Pro modellerini Apple Store'larda bulmak zor oluyor (Bölgesel stok problemleri olabiliyor) bir de ocak ayından sonra IMEI kayıt ücretlerine zam gelecek 2700'den 6000 civarına yükselecek. En azından 3000 TL cebinize kalır.

Android cihazların bazılarına ucuza IMEI atarak kullanılabiliyor. Tabii bilen arkadaşlar yanlışsam düzeltsin üst segment Android cihazlara IMEI atılmıyor diye biliyorum.
Evet hocam zaten, hem iş için gidecektim hem de gitmişken zam gelmeden telefon alıp kayıt yapayım dedim.

IMEI atma vs o işlere hiç girmem ya gerek yok.

Arkadaşlar selam,

Xiaomi marka telefon kullanıyorum, 2019 Kasım indiriminde almıştım. Fakat telefon bazen sapıtıyor.
Örneğin video açıyorum kapatıyorum kapanmıyor ya da tuş klidine basinca kapatması lazım iken kapatmıyor.
Biri arıyor açmak istiyorum açmiyor tuhaf tuhaf bekletiyor ta ki o kişi telefonu çaldırmayı bırakana kadar.
Dolayısıyla haftaya yurt dışına gideceğim ve telefon almayı düşünüyorum.

Fakat kararsız kaldım, ya iPhone alacağım ki herkes onu al diyor ya da andriod kullanıcısı olduğum için andriod marka bir telefon. Andriod'dan IOS'a geçişte zorluk yaşar mıyım?

Ve 14'e değer mi o kadar para vermeye yoksa ona eş değer bir telefon mu alayım? Açıkçası her ne kadar yurt dışından alsam da uyguna gelse de 25 30 bin TL çok geliyor.

14 Pro da düşünebilirsin Pro Max fazla büyük.

Arada kaldığın cihazlardan 13 pro daha iyi onu alabilirsin.
1 günümü oradaki mağazaları gezerek geçireceğim için baya vaktim olacak. 14 ünde uçuyorum nasipse dolayısıyla o vakite kadar araştırma yapayım dedim.

14 Pro da düşünebilirsin Pro Max fazla büyük.
Batarya ile sorunum yok, küçük kibar olması cebe sığması yeterli benim için. Aslında ben Max i büyüklük olarak değilde daha çok max özellik olarak biliyordum. Konuyu da o bilinç ile açmamıştım.

13 Pro ve 14 Pro şu anda inceleyeceğim şeyler.

1 günümü oradaki mağazaları gezerek geçireceğim için bayağı vaktim olacak. 14'ünde uçuyorum nasipse dolayısıyla o vakite kadar araştırma yapayım dedim.

Batarya ile sorunum yok, küçük kibar olması cebe sığması yeterli benim için. Aslında ben Max'i büyüklük olarak değil de daha çok Max özellik olarak biliyordum. Konuyu da o bilinç ile açmamıştım.

13 Pro ve 14 Pro şu anda inceleyeceğim şeyler.

Çok da bir fiyat farkı yoksa uzun süre kullanırım diyorsanız 14 Pro derim.

Iphone 14 256 GB olanı aldım, çok da memnunum. Açıkçası Samsung ve Xiomi sonrası Iphone a geçince kendime baya kızdım. Ciddi oranda fark var.
Düz 14 ü vardı mağazada Prosu yoktu ben de o şekilde aldım. Tabi Andriod telefondan kalma alışkanlıklarım devam ediyor fakat hızlı bir şekilde adapte oldum.

Tüm yardım edenlere teşekkürler.

iPhone 14 256 GB olanı aldım, çok da memnunum. Açıkçası Samsung ve Xiaomi sonrası IPhone'a geçince kendime bayağı kızdım. Ciddi oranda fark var.
Düz 14'ü vardı mağazada Pro'su yoktu ben de o şekilde aldım. Tabii andriod telefondan kalma alışkanlıklarım devam ediyor fakat hızlı bir şekilde adapte oldum.

Tüm yardım edenlere teşekkürler.

Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı