iPhone 14 Pro nasıldır?

3.5 aydır 14 Pro kullanıyorum iyi kötü deneyimlerim.
+Kamerası hakkında diyecek bir söz yok, mükemmel.
+Pil performansı ortalama 8 saat. Sadece bir kez dolduruyorum ve bütün günü çok rahat çıkarıyor. Gece 12 de şarjdan çıkarıyorum ertesi gün gece 12 de takıyorum.
-Oyunlardaki performansı çok kötü iOS 16 yüzünden hiçbir oyunda sabit FPS değeri elde edilemiyor ve bu sorun 13 Pro + iOS 15 de yoktu. İnşallah iOS 17 de çözmüş olurlar.
-Şarjda ısınıyor.
+Grafik tasarımcıyım ve ekranı gördüğüm en iyi renklere sahip.
-Ağır

Detaylı anlatımınız için teşekkür ediyorum öncellikle, oyun oynamıyorum telefondan şarj kamera önceliğim.

Detaylı anlatımınız için teşekkür ediyorum öncellikle, oyun oynamıyorum telefondan şarj kamera önceliğim.

O zaman paranın alabileceği en iyi telefon budur. Diğer insanların ne dediklerini önemsemeyin. Gerçekten iyi bir telefon ve almaya gücünüz yetiyorsa düşünmeden alabilirsiniz.
Ama benden size bir tavsiye 256'lık modeli almanız yönünde. Prores ile çekilen fotoğraflar 75 MB ı geçmekte.
Herhangi bir kamera lensi almanıza gerek yok zaten lensleri çok sağlam :)

O zaman paranın alabileceği en iyi telefon budur. Diğer insanların ne dediklerini önemsemeyin. Gerçekten iyi bir telefon ve almaya gücünüz yetiyorsa düşünmeden alabilirsiniz.
Ama benden size bir tavsiye 256'lık modeli almanız yönünde. Prores ile çekilen fotoğraflar 75 MB ı geçmekte.
Renk olarak hangisi tutuluyor en çok acaba

Renk olarak hangisi tutuluyor en çok acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı