iPhone 14 Pro vs S23

S23 VS iPhone 14 Pro

• iPhone 14 Pro

Oy: 43 79,6%
  • Samsung Galaxy S23

Oy: 11 20,4%

• Oy verenlerin toplamı
    54
Çok rakip olduklarını düşünmüyorum arada ciddi fiyat farkı var ama bütçeniz varsa 14 Pro alın hocam.

S23 Ultra derseniz işler değişebilir.

Hocam iPhone 14 Pro fiyatına nerdeyse iki adet S23 alınabiliyor. Fiyat performans açısından S23 tercih ederdim ama 14 Pronun rakibi S23 değil S23 Ultra oluyor. Onun da galibi S23 Ultra bana göre ama iki cihaz da isteklerinizi karşılar zaten. Sadece oyun performansı konusunda ufak farklar olabilir.

Hocam iPhone 14 Pro fiyatına nerdeyse iki adet S23 alınabiliyor. Fiyat performans açısından S23 tercih ederdim ama 14 Pronun rakibi S23 değil S23 Ultra oluyor. Onun da galibi S23 Ultra bana göre ama iki cihaz da isteklerinizi karşılar zaten. Sadece oyun performansı konusunda ufak farklar olabilir.
Kötü olduğunu mu düşünüyorsunuz?

14 Pro ile S23 arasında 20 bin lira fark var ama iki cihaz arasında ekstra 20 bin vermeye değecek bir fark yok bence. Fiyattan dolayı Çok dengesiz bir versus açıkçası. Bütçe 14 Proya çıkıyorsa bu bütçelerde S23 Ultra alınır geçilir.

14 Pro ile S23 arasında 20 bin lira fark var ama iki cihaz arasında ekstra 20 bin vermeye değecek bir fark yok bence. Fiyattan dolayı Çok dengesiz bir versus açıkçası. Bütçe 14 Proya çıkıyorsa bu bütçelerde S23 Ultra alınır geçilir.
Ultranın dizaynı gözüme batıyor birazcık yoksa onu da düşünürdüm. Kareli tasarım sevemiyorum pek. Ayrıca Samsung'lara sıcak bakamama sebebimi de konuda yazmıştım telefonda oyun oynama hastası olan birisi olarak.

Ben S23 kullanıyorum burada fanboyluk yapıp 12 bile çiğ yer yok bilmem tartışmaya kapalı falan diyen özenti arkadaşları kafaya takma. ( S23 serisini 14 serisi bile yiyemez) düz S23 14 Pro'nun rakibi değil 14 Pro'nun rakibi S23 ultradır şahsen o fiyatlara çıkacak olsam S23 Ultra tercih ederdim. Daha üstün bir cihaz çünkü ekran konusunda rakibi yok oyunlarda iki cihazda neredeyse aynı.
Kamera konusunda S23 serisi daha iyi YouTube'da birçok karşılaştırma videosu var. Fakat şunu diyeyim düz S23 kullanan birisi olarak 2.5 3 aydır kullanıyorum üstün bir cihaz her konuda hiçbir oyunda sıkıntı yaşamıyorum ekran muazzam hız desen senden hızlı fiyatı da amiral gemisine göre gayet uygun asla pişman etmez fazla para verme durumun var ise S23 Ultra kesinlikle.

Ultranın dizaynı gözüme batıyor birazcık yoksa onu da düşünürdüm. Kareli tasarım sevemiyorum pek. Ayrıca Samsung'lara sıcak bakamama sebebimi de konuda yazmıştım telefonda oyun oynama hastası olan birisi olarak.
S23 serisinde çok güzel bir sıvı soğutma var s22 serisinden çok daha iyi ısınma sorunu yok

Geri
Yukarı