iPhone 5s alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
5
Yer
elazığ
6s falan alırım diyordum da bütçe biraz sıkıntı yaptı. 5s almak pişmanlık mi olur? Kutulu, faturalı 750 TL. Kutulu faturalı 6, 1100 TL.

5s beni memnun bırakır mı yoksa biriktirip 6 ki alayım?

Kullandığım cihaz : Galaxy S4

6s falan alırım diyordum da bütçe biraz sıkıntı yaptı. 5s almak pişmanlık mi olur? Kutulu, faturalı 750 TL. Kutulu faturalı 6, 1100 TL.

5s beni memnun bırakır mı yoksa biriktirip 6 ki alayım?

Kullandığım cihaz : Galaxy S4
Pili hariç memnun eder ama iphone 6 alma imkanın olursa 6 tercih et.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten mi? Yanımda 2 tane kullanılmaz halde iPhone 5s var. Güncel olarak çöp bir telefon.
Bütçen yoksa Android cihazlara bakabilirsin. Daha uyguna daha güzel donanımlı telefonlar var.

Bir süre 5S kullandım. Ekran boyutu ve bataryası dışında bir sıkıntısı yok. Batarya değiştirilebilir de ekran çok küçük. Çokta ısınıyor alev topu gibi olduğu zamanlar oldu.

Çok ısınır ayrıca ekranı küçük, kullanmış birisi olarak söylüyorum. Yerinde olsam 1000-1500 TL arasındaki Android telefonlara bakardım, Apple günümüzde çok pahalı.

Iphone 5S bu saatten sonra alınacak telefon değil bana göre. Bir süre sonra Iphone 4 ve 4S'ler gibi olacak. Belli başlı uygulamalar kullanılmaz hale gelecek. IOS sürüm güncellemeleri kesilecek. Hem de çok uzak bir tarihte değil. 3-4 yıl önce Iphone3'ler bitti. Geçen sene 4ler 4S'ler bitti. Sırada 5 ve 5S var. Huawei'in de yediği darbeden sonra Xiaomi makul bir seçenek olacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı