iPhone 6 128 GB mı yoksa iPhone 6S beklemeli miyim?

Ben profesyonel kamera olayına hiç girmedim. Mesajlarımı dikkatli oku. Ama kağıt üstünde 8 megapiksellik iPhone 6'nın Z3'den daha başarılı fotoğraf çektiğini söyledim. Altına da kanıt olarak video attım. Şurada sana sabahtan beri laf anlatmaya çalışıyorum. Z3'den örnek verilmiş ve iPhone 6 ile karşılaştırılmaya uygun telefonlardan birisi diye. Sen kalkmış ''birsürü telefon var G4 var S6 var sen niye Z3 ile kıyaslıyorsun'' diyorsun sabahtan beri. Z3 ile iPhone 6'nın kamerasını kıyasladık diye bir yerlerinize bir şey mi battı arkadaşım? sana defalarca aynı şeyi yazmaktan bıktım. Sen sürekli olarak yaaa niye Z3 ile kıyaslıyorsun ki kamerayı başka telefonlarda var diye konuda konuşup duruyorsun. Bir de gitmiş yalan yanlış bir liste vermişsin. En iyi 10 telefonu diye. LG G3 2. sıradayken ondan kat ve kat iyi telefonları geri plana koyuyorlar. Senin gibiler yüzünden insanlar yanlış yanlış işler yapıp duruyor.
Bak arkadaş bana aynı şeyleri tekrar etmişin diyorsun da kendin takmışın kağıt üzeri kağıt üzeri sanırım o kağıtlar da sana batıyor. Bu arada ben yaa niye Z3 gibi bir laf demedim. O listeyi ben mi düzenledim? Sorarım sana. O listeyi kim yanlış düzenlediyse onun suçu. Yani benim yüzümden yanlış iş yapmaları mümkün değil. Önce dediğini oku sonra yaz. Oraya Z3 yazıldı diye Z3 demenize gerek yok. Biraz olayı düşünün ondan sonra yorum yapın. Oraya iPhone 5s yazılmış olsaydı yine 5s mi yazacaktınız?

Bak arkadaş bana aynı şeyleri tekrar etmişin diyorsun da kendin takmışın kağıt üzeri kağıt üzeri sanırım o kağıtlar da sana batıyor. Bu arada ben yaa niye Z3 gibi bir laf demedim. O listeyi ben mi düzenledim? Sorarım sana. O listeyi kim yanlış düzenlediyse onun suçu. Yani benim yüzümden yanlış iş yapmaları mümkün değil. Önce dediğini oku sonra yaz. Oraya Z3 yazıldı diye Z3 demenize gerek yok. Biraz olayı düşünün ondan sonra yorum yapın. Oraya iPhone 5s yazılmış olsaydı yine 5s mi yazacaktınız?
Bak mesajlarına bakalım neden sürekli olarak Z3 ile iPhone 6'yı kıyaslamışsınız demiş misin dememiş misin. O attığın listeyi de senin düzenlemene gerek yok. Buyrun 2014'ün en iyi telefonları diye atıyorsun. O makaledeki yorumları biraz oku bakalım insanlar ne yazmış. Ayrıca 5S ile iPhone 6'nın kamerasını kıyaslama mantığına bir tek sen ve senin gibi bilinçsizler sahip olabilir. Z3 ile iPhone 6 kıyaslanabilir. Çünkü birbirlerine rakip telefonlar, her konuda. Ama S6 veya G4'ün kamerası ile kıyaslanamaz. Senin mantığın yazdığın gibi 5s ile 6'nın kıyaslanmasına benziyor. Ayrıca profesyonel fotoğraf makinesi ile de Z3'ün kıyaslanması nasıl bir mantık onu da anlamış değilim. Ben senin yerinde olsam daha mesaj yazmam. Yazdıkça daha çok batıyorsun çünkü.

iphone dünyanın en iyi benchmark skorlarına kamera kalitesine sahip telefonu değildir.Ama iphone dünyanın en dengeli telefonudur.Siz kamera kalitesine göre iphone ve diğer rakiplerini kıyaslamaya kalkarsanız bu satın alım kriteri olarak görülür.2 yıllık lumia 1020 g4 s6 dahil hepsini tokatlar ama kamera satın alım kriteri olmadığından şimdilerde adı anılmamaktadır.O yüzden bu muhabbet boş muhabbet.Yeryüzünde kimse 2500tl üzeri para verdiği telefonda tek satın alım kriteri olarak kamerayı baz almaz.iphone'da 4 sene önceki 4s ten bu yana 8mp kullanılıyor her ne kadar lensler farklı olsa da.
Buna rağmen satış rakamları bugün geldiğimiz noktada yıllık 200 milyonlara yaklaştı.Bu da gösteriyor ki iphone kullanıcılarının satın alım kriteri kamera değil.Sanırım anlatabildim.

Bak mesajlarına bakalım neden sürekli olarak Z3 ile iPhone 6'yı kıyaslamışsınız demiş misin dememiş misin. O attığın listeyi de senin düzenlemene gerek yok. Buyrun 2014'ün en iyi telefonları diye atıyorsun. O makaledeki yorumları biraz oku bakalım insanlar ne yazmış. Ayrıca 5S ile iPhone 6'nın kamerasını kıyaslama mantığına bir tek sen ve senin gibi bilinçsizler sahip olabilir. Z3 ile iPhone 6 kıyaslanabilir. Çünkü birbirlerine rakip telefonlar, her konuda. Ama S6 veya G4'ün kamerası ile kıyaslanamaz. Senin mantığın yazdığın gibi 5s ile 6'nın kıyaslanmasına benziyor. Ben senin yerinde olsam daha mesaj yazmam. Yazdıkça daha çok batıyorsun çünkü.
Ben orada hiç bir yorumda '' yaa'' diye bir şey yazmışım mı? Git gözlerini bir baktır. Yalan yanlış şey yapıyosun. Bana bilinçsiz demişin be insan asıl sen bilinçsizsin sen bilinçli olsan gider Z3 ile iPhone 6 karşılaştırılmasını yapmazdın. Bu arada ben 5s ile 6 yı kıyasla demedim bir tarafından uydurup durma. İşte bu kadar zekası düşük birisin ancak senin gibileri bunu böyle anlar. Aferin kendini belli ediyorsun.

Ben orada hiç bir yorumda '' yaa'' diye bir şey yazmışım mı? Git gözlerini bir baktır. Yalan yanlış şey yapıyosun. Bana bilinçsiz demişin be insan asıl sen bilinçsizsin sen bilinçli olsan gider Z3 ile iPhone 6 karşılaştırılmasını yapmazdın. Bu arada ben 5s ile 6 yı kıyasla demedim bir tarafından uydurup durma. İşte bu kadar zekası düşük birisin ancak senin gibileri bunu böyle anlar. Aferin kendini belli ediyorsun.
Yaa'yı senin taklidini yapmak için yazdım. Ama konuya bakarsan sürekli olarak Z3 ve iPhone 6'yı neden kıyaslıyorsunuz diye zırvaladığını görürsün. Biz niye iPhone 6 ile Z3'ün kamerasını kıyaslamayalım da iPhone 6'dan aylar sonra çıkmış, daha yeni teknolojiler barındıran LG G4 ve S6 ile kıyaslayalım. Şurada ne söylediğini aklında bir tart öyle konuş.

Yaa'yı senin taklidini yapmak için yazdım. Ama konuya bakarsan sürekli olarak Z3 ve iPhone 6'yı neden kıyaslıyorsunuz diye zırvaladığını görürsün. Biz niye iPhone 6 ile Z3'ün kamerasını kıyaslamayalım da iPhone 6'dan aylar sonra çıkmış, daha yeni teknolojiler barındıran LG G4 ve S6 ile kıyaslayalım. Şurada ne söylediğini aklında bir tart öyle konuş.
Sen emin ol ki ben tartarak yazdım hepsini. Senin gibi bilip bilmeden uydurmadım. Gidip S6 veya G4 yerine o yıl çıkmış başka bir telefonu örnek gösterebilirdin. Bu arada taklit yeteneğinde zekan gibi sıfırmış. Tebrik ederim.

Sen emin ol ki ben tartarak yazdım hepsini. Senin gibi bilip bilmeden uydurmadım. Gidip S6 veya G4 yerine o yıl çıkmış başka bir telefonu örnek gösterebilirdin. Bu arada taklit yeteneğinde zekan gibi sıfırmış. Tebrik ederim.
Yahu zaten başka telefonlar ile de kıyaslanabilir yazdım. Ama hem konudaki örnek üzerine hem de bu telefonlar arasında Z3, i6'ya en yakın telefon olduğu için onu yazdım. Ben en azından iPhone 6 kullanıyorum. Ne ile karşılaştırılıp ne ile karşılaştırılmayacağını biliyorum. Senin ne yaptığın da belli değil. Sen şimdi böyle giderse söyleyecek laf bulamayıp küfürde edersin. :D

Yahu zaten başka telefonlar ile de kıyaslanabilir yazdım. Ama hem konudaki örnek üzerine hem de bu telefonlar arasında Z3, i6'ya en yakın telefon olduğu için onu yazdım. Ben en azından iPhone 6 kullanıyorum. Ne ile karşılaştırılıp ne ile karşılaştırılmayacağını biliyorum. Senin ne yaptığın da belli değil. Sen şimdi böyle giderse söyleyecek laf bulamayıp küfürde edersin. :D
Korkma o kadar seviyesiz değilim. ;)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı