iPhone 7 ve 7 Plus ses kasma

Eren34streamer

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çok tartışılan bir konuya değinmek istiyorum.
iPhone 7 ailesi ile PUBG Mobile oyununda kulaklık olmadan ses kasmak mümkün değildir.
Cihazda stereo ya da mono hoparlör olmasını bir yana bırakın, oyun içi seslerin, hoparlör çıkışlarından, aynı şiddette duyduğumuz için rakibin bize yaklaştığı sesi, araç sesi, ateş sesi vb. Seslerin geldiği yönü bilemeyiz.
Aynı durum daha güncel cihazlarda da pek farklı değil.
Tabi yeni gelecek iPhone 13 durumu değiştirebilir.

Pek tartışılan bir konu olduğunu sanmıyorum. Mobil bir cihaz sonuçta. Ayrıca, mono cihazların daha yaygın olduğu bir ortamda, böyle bir eleştiri tuhaf olmuş. iPhone 13 ile birlikte "ses kasmak" için hoparlör tasarımı yapacaklarını hiç sanmıyorum. Kısıtlı ve gereksiz bir alana yönelmek olur.

Dostum zaten hiçbir hoparlörle ses kasamazsın kulaklık şart yani sen başka telefonlarda ses kasıyorum diyorsan bir de kulaklık kasmayı dene anlarsın farkı.

Konudan alakasız bilen vardır belki PUBG Mobile oynuyorum iPhone 7 cihazım var. Oyun için mikrofonumu açınca oyunun sesi açılıyor. Arkadaşın dediği gibi kulaklıksız oynanılmıyor oyun.

Arkadaşlar çok tartışılan bir konuya değinmek istiyorum.
iPhone 7 ailesi ile PUBG Mobile oyununda kulaklık olmadan ses kasmak mümkün değildir.
Cihazda stereo ya da mono hoparlör olmasını bir yana bırakın, oyun içi seslerin, hoparlör çıkışlarından, aynı şiddette duyduğumuz için rakibin bize yaklaştığı sesi, araç sesi, ateş sesi vb. seslerin geldiği yönü bilemeyiz.
Aynı durum daha güncel cihazlarda da pek farklı değil.
Tabi yeni gelecek iPhone 13 durumu değiştirebilir.

Hoparlör ile ses kasmak zaten mümkün değil :D

iPhone 7 ailesine özel bir durum değil bu zaten o tür oyunlarda ses kasmayı bilen adam telefon hoparlörü kullanmaz gider adamakıllı kulaklık alır :)

Yeni konular

Geri
Yukarı