iPhone 8 vs iPhone 7 Plus

Android kullanmak istemiyorum artık Ios olan bir model deneyeceğim.

İPhone 7 kullanıyorum. 2 aya satıp 7 Plus veya s8 alıcam. İPhone 8 alıcak param var ama değmez. 7’nin arkası camlı olanı.
Iphone 7'yi değiştirme sebebiniz nedir ?

Hayır öyle demek istemedim. Arkadaş küçük geldi dediği için öyle dedim.

Mağazada inceleyip karar vermenizi öneririm. 7+ da çok fazla büyük gelmesin sonra?
Hayır zaten 2 senedir 5.5 inçlik J7 2015 modelini kullanıyorum.

Android kullanmak istemiyorum artık Ios olan bir model deneyeceğim.

Iphone 7'yi değiştirme sebebiniz nedir ?

Hayır zaten 2 senedir 5.5 inçlik J7 2015 modelini kullanıyorum.
İPhone 7 yi değiştirme sebebim ekranı küçük olması değil. Telefon süper kamera şarj hepsinden memnunum ama sürekli video ve canlı yayın izledigim için ister istemez eski telefonum gibi büyük ekran olsun istiyorum. Ama şunuda söylemek isterimki 720p bir ekrana göre kalite mükemmell renkler filan.

Bende senin gibi iki seçenek arasında kalmıştım iphone 8 i tercih ettim sebebi

1-çok daha hızlı olan işlemcisi ve grafik çipi telefon uzun yıllar güncel kalıcak

2-hızlı şarj ve kablosuz sarjın gelmesi

3-daha yüksek hoparlör sesi

4-true ton ekran özelliği

5-tek elle kullanılabilmesi daha rahat, çok büyük avantaj bence

Aynı paraya bu özellikleri de bonus olarak almış oldum

Kaybettiğim tek şey bana göre iPhone 7 plasın daha uzun olan pil süresi

1-çok daha hızlı olan işlemcisi ve grafik çipi telefon uzun yıllar güncel kalıcak

Peki çift kamera olması ne kadar fark eder ?

Ve ben sürekli video, dizi vb. izleyen birisiyim 4.7 inç mağazalarda çok küçük geldi gözüme ama senin düşüncen nedir ?

7 Plus almanı tavsiye ederim. Benim arkadaşımda 1 hafta oldu yada olmadı inad etti 8 aldı. Benim telefon İPhone 7 ile ws attık ister inanın ister inanmayın hız konusunda bir fark görmedim performans olarakta görmedim gördüğüm tek fark gece çekiminde İPhone 8 biraz daha iyi. Telefon kullanan kişilet tavsiye verse daha iyi olur.

7 Plus almanı tavsiye ederim. Benim arkadaşımda 1 hafta oldu yada olmadı inad etti 8 aldı. Benim telefon İPhone 7 ile ws attık ister inanın ister inanmayın hız konusunda bir fark görmedim performans olarakta görmedim gördüğüm tek fark gece çekiminde İPhone 8 biraz daha iyi. Telefonu kullanan kişiler tavsiye verse daha iyi olur.
Ha birde İPhone 7 de 3D Touch ID basılı tutunca animasyon kasıyor gibi geldi İPhone 8 de yoktu o sanırım yazılım kaynaklı düzeltirler onu.

Son düzenleme:
Çok kararsızım hala bir sonuca varamadım. Hem uzun süreli kullanımı olsun istiyorum hem de büyük ekran bunlar 8 Plus'ta var ama o kadar bütçem de yok. Galiba almaya gittiğimde bir karar vericem. Yardım eden herkese teşekkürler.

İkisini de öneriyorum nasıl olsa bu cihazlrın kaderini ios belirliyor. Planlı eskitme diye birşey var 2 yıl geçince çöp olmaya başlıyor telefonlar

O her telefonda var. Sadece iOS'a özgü değil. Bknz. 2 yıl kullanılan Android telefon.
Tamamen saçmalık. Asıl Android telefonları görüyoruz. 1,5 yıl sonra güncelleme kesilenmi desen uyuz gibi yavaşlayanmı desen her şey var. 3 yıl once İPhone 5s alan arkadaşlarım var ilk günkü gibi diyorlar. S6 Edge alan bir tanıdığım var telefonu çoktan değiştirdi ilk çıktığında almıştı telefon pert olmuştu.

Dostum gerçekten kullanan birilerinden yardım almanıntavsiye ederim. Şahsen ben şu an İPhone 7 kullanıyorum. İPhone 8/plus alacak param var ama İPhone 7 plus alıcam 7 satıp. Ha bu arada aklımda S8 de var. Her ne kadar ios uzun ömürlü olup sağlam olsada İPhone neler. Androidin özgürlüğünü vermiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı