iPhone kullananlar neden gerçeği kabullenmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen Android kullan kardeşim. Android’i kötüleyen yok, biz Apple kullanmak istiyoruz. Sert konulmak istemiyorum ama sizene kardeşim ya? Ne bu Apple kullanıcısı düşmanlığı? Enayiyiz, Apple kullanmak istiyoruz. Başka?
Her eleştiri yapana aynı şeyi söylüyorsunuz. Bana ne dersek eleştiri diye bir şey olmaz.

Ya gerçekten, daha yeni 48MP'e geçmiş bir marka nasıl 108MP'e geçmiş olan bir markadan üstün olarak düşünülebilir?
50k veriyorsun 48MP kamera, arttırılamaz hafıza, APK yüklenemez, App Store pahalı bir telefon alıyorsun. iPhone 11'den 14'e tasarımda değişen tek şey kamera büyüklüğü ve kasa oranı.

Eki Görüntüle 1536380

Samsung zfold telefonunda ekran altı kameraya geçmiş, adamlar dynamic island diye koskoca çentik koyuyorlar. Gece çekim yaparken telefon Nokia 3310 oluyor lan.
Hayır yani, gözle görülür bir şeyi reddetmek nedir ya?

Eki Görüntüle 1536378

Telefondan Apple logosunu kaldırsan en fazla 30k telefon.
20W ne lan? Görünce gülmedim değil.

Eki Görüntüle 1536382

Cidden biri açıklayabilir mi, Apple fanboyları neden iPhone ve diğer cihazları bu kadar savunuyor?

@Tesla Bobini
Emoji bırakmakla savunulmuyor.

Hocam önemli olan lensi 12 Mbps olsa da fark yaratmaz çok.

Ya gerçekten, daha yeni 48MP'e geçmiş bir marka nasıl 108MP'e geçmiş olan bir markadan üstün olarak düşünülebilir?
50k veriyorsun 48MP kamera, arttırılamaz hafıza, APK yüklenemez, App Store pahalı bir telefon alıyorsun. iPhone 11'den 14'e tasarımda değişen tek şey kamera büyüklüğü ve kasa oranı.

Eki Görüntüle 1536380

Samsung zfold telefonunda ekran altı kameraya geçmiş, adamlar dynamic island diye koskoca çentik koyuyorlar. Gece çekim yaparken telefon Nokia 3310 oluyor lan.
Hayır yani, gözle görülür bir şeyi reddetmek nedir ya?

Eki Görüntüle 1536378

Telefondan Apple logosunu kaldırsan en fazla 30k telefon.
20W ne lan? Görünce gülmedim değil.

Eki Görüntüle 1536382

Cidden biri açıklayabilir mi, Apple fanboyları neden iPhone ve diğer cihazları bu kadar savunuyor?

@Tesla Bobini
Emoji bırakmakla savunulmuyor.
Evet emoji bırakmayla savunuluyor. Nedense anlamıyorum sizin gibi samsung fanboylarını artık şunu kafanızın içine sokun megapiksel ile kamera kalitesinin alakası yok. Ona bakılırsa bende de Xioami Mi 11 var ve megapikseli IPhone'den daha yüksek ama çok kalitesiz fotoğraflar çekiyor ayrıca Apple'yi savunmak için fanboy olmaya gerek yok sadece siz ve sizin gibiler kabullenemiyor iPhone marka bir telefonun samsung'dan üstün olduğunu.

Lensin kalitesiz olduktan sonra istersen 500 MP olsun bir şey değişmez bir Android telefondan bir de IPhone'dan Instagram'a hikaye atmayı deneyin arada bariz şekilde kalite farkı var. iPhone kullanmadığını düşünüyorum kağıt üstünde Android daha yüksek gibi dursa da sadece kağıt üstü deneyim dediğin başka bir şey IPhone'u kullanan bilir bunun Fanboyluk'la alakası yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı