iPhone mu Android mi?

ben iphone kullanıyorum, birkaç kez android'e geçme girişimim oldu ama alışamadım. insan bir kere iphone'a alıştıktan sonra android'e geçmesi çok sancılı oluyor. en ucuz iphone bile akıyor eğer güncel bir modelse. android'de bu akıcılık hissini alamıyorum. ayrıca android telefonlar gerçekten tepsi kadarlar. ben bu kadar büyük telefon sevmiyorum.

Bakın hocam. Sizin savunduğunuz iPhone 6'nın desteği kesildi artık. Telefon güncelleme almıyor. iPhone 6 son sürüm 12.5.7 son gelen iOS güncellemesi 16.5 mi ne . Adamlar iOS 17 konuşuyor iPhone 6 halen daha 12.5'de. Hangi uygulamayı güncellerseniz telefonda açılmıyor bir daha. (Lafın gelişi hangi hani hepsi değil ama çoğu artık açılmıyor.) Hani deseniz iPhone 8/X falan savunun anlarım eyvallah da. Savunduğunuz telefon iPhone 6 Allah rızası için bir mantık- muhakeme, aklınızda bir tartın...
Dediğiniz her şeyde yerden göğe kadar haklısınız. iPhone 6 neredeyse 10 yıllık telefon.
1 GB RAM'i var. Yeni bir iOS kullanıcısı için iPhone 7/8 fena olmaz fakat iPhone 6 artık öldü.
Jailbreak ile hayatta tutuyorum telefonu. Şarjı hızlı bitiyor,
özellikle semi-tethered bir jailbreak kullandığı için şarjı bitmesin diye elimden geleni yapıyorum.
Aynen kanka iPhone 6'ım var WhatsApp'a girmiyor.
Tamam, bu gerçekten ya abartı ya da teknik bir arıza.
Benim iPhone 6'mda sıkıntı yok. WhatsApp, Instagram falan kasmıyor.

Babam iPhone 6 kullanıyor. Hani WhatsApp'a falan girememe yok ama birinci olarak pilini değiştirdi telefonun öyle şarjı dayanıyor yoksa günde 2-3 defa şarja takıyordu. İkinci olarak ise daha uygulama açarken kasan bir telefon nasıl oyun oynatabiliyor onu anlamıyorum. Babam oyun falan oynayan birisi de değildir bu arada. Telefonda sadece bankacılık, sosyal medya ve belli başlıklı temel uygulamalar var. Pil ömrü azalmasın diye telefonun şarjı bitiyor öyle takıyordu şarja ve %100 olmadan çekmiyordu. Şarjda da kullanmıyordu. Hani daha ne yapabilirsin bir telefona ki çok iyi olsun ama yok. Aynı yaşta olan Vestel telefon bile daha iyi performans veriyor. Halen daha gelip iPhone 6 savunuyorlar bir de.

Dediğiniz her şeyde yerden göğe kadar haklısınız. iPhone 6 neredeyse 10 yıllık telefon.
iPhone 7/8 çok güzel olur fakat iPhone 6 artık öldü. Jailbreak ile hayatta tutuyorum telefonu.
Şarjı hızlı bitiyor, özellikle semi-tethered bir Jailbreak kullandığı için şarjı bitmesin diye elimden geleni yapıyorum.

Tamam, bu gerçekten ya abartı ya da teknik bir arıza.
Benim iPhone 6'mda sıkıntı yok. WhatsApp, Instagram falan kasmıyor.

Abartı değil ciddi girilmiyor😀

Girince telefon mu kapanıyor yoksa siyah ekranda mı kalıyor?
Attığınız fotoğrafta telefonun ekranı simsiyah.

Girince ekran gidip geliyor.

Ama sadece WhatsApp'da oluyor.

Aslında bir götürebilirim tamire ama uğraşmak istemiyorum zaten bir tek konuşmak için giriyorum onun dışında hep her şeyimi IPad'den yapıyorum.

Sorunuz iPhone mu Android mi değil iOS mu Android mi olmalıydı. Bu arada tabii ki de iPhone Samsung'un en kral telefonları bile gün geçtikçe yavaşlıyor elimde antika kalsın diye 5S var köşede yatıyor aktif kullandığım telefonum 14 Pro Max. Ve cidden 14 Pro Max'in Hz oranı yüksek olmasa belki ikisinin de hızı aynı derdim geçiş konusunda :D ve artı olarak sırf parası yetmiyor diye IPhone'a düşman olanların yorumunu hiç dinleme sen. İnsan ulaşamadığı şeyin esiri kölesi olurmuş derler.

Obaaaa fanboy çıktı. Telefon kaldırmıyor işte. Kasıyor Allah Allah. İşimiz gücümüz yok yalan mı söyleyeceğiz. Telefon kasıyor. Desteği kesildi. Daha ne istiyorsun bırak da ölsün artık da

Bakın hocam. Sizin savunduğunuz iPhone 6'nın desteği kesildi artık. Telefon güncelleme almıyor. iPhone 6 son sürüm 12.5.7 son gelen iOS güncellemesi 16.5 mi ne . Adamlar iOS 17 konuşuyor iPhone 6 halen daha 12.5'de. Hangi uygulamayı güncellerseniz telefonda açılmıyor bir daha. (Lafın gelişi hangi hani hepsi değil ama çoğu artık açılmıyor.) Hani deseniz iPhone 8/X falan savunun anlarım eyvallah da. Savunduğunuz telefon iPhone 6 Allah rızası için bir mantık- muhakeme, aklınızda bir tartın...
şöyle düşünün o eski telefonun bile hale size oyun oynatması nankörlük gibi birşey se size göre siz düşünün

Yeni konular

Geri
Yukarı