iPhone SE 2020 alınır mı?

Telefonu aktif kullanıyorum sosyal medya, okuldayken sürekli YouTube Premium, oyun vs.. SE 2020 gayet memnun ediyor hiç 4 saate bittiğini görmedim 4 saat YouTube takıldım %100’den %60’a düşüş vardı. Parlaklık genelde orta seviyelerde kullanırım Full olmaz. Tabii ki sizide anlarım bitebilir ama benim kullanımıma göre böyle gidiyor.
Hocam ben de SE kullanıyorum ve ekran sürem yaklaşık 5 saat civarında oluyor günde 2 kere sarja takıyorum. Siz nasıl 4 saat Youtube da video izleyip %40 sarj harcadınız anlayamadım.

iPhone SE 2020'ye geçmeyi planlıyorum. Kullanan arkadaşlar 1 günde şarjı kaç saat dayanıyor. Küçük ekranın dezavantajını gördünüz mü? Son olarak rica etsem telefonu kullandığınız kadarıyla yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Ben kullanıyorum ve tavsiye ederim. Pili Wi-Fi ile 5-6 saat götürebiliyor (5 saat Zoom kullanımına rağmen). LTE ile 4 saat 40 dakika civarı götürüyor. Çok güçlü ve dayanıklı. Kamerasından şüphe etmek mümkün değil. Fevkalade portre fotoğrafları çekiyor. Stabil. Biraz küçük fakat kılıfla kullanınca tam rahat oluyor. Almanı tavsiye ederim.

Ne kadar oldu aldığınız? Şarj süresinden memnun musunuz? Bu arada iyi günlerde kullanın. 🙂

3 Saatte kapanma olayı kesinlikle kolpa. Şarj süresi gayet iyi bir önceki kullandığım 7 Plus’tan aşağı gitmiyor. Ekran boyutuna elime aldığım gibi alıştım ama önceden iPhone 6 kullandığım içinde olabilir. Ekran çözünürlüğü olarak daha düşük olabilir ama kalite olarak daha iyi gözüktü gözüme.
Ne kadar oldu aldığınız? Şarj süresinden memnun musunuz? Bu arada iyi günlerde kullanın. 🙂
Teşekkürler bu arada :)

Telefonu aldım arkadaşlar. Sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.
Öncelikle hayırlı olsun çoğu konuda dediğim gibi batarya süresi kullancıya göre değişir birinin ortalama kullanım süresi 9-10 saattir daha çabuk biter, birinin ortalama süresi 5-6 saattir daha çabuk gider. 7 Plus'dan geçiş sonrası sadece ekran da zorlanabilirsiniz biraz. 7 Plus zaten baya kalıplı bir cihaz.

Öncelikle hayırlı olsun çoğu konuda dediğim gibi batarya süresi kullancıya göre değişir birinin ortalama kullanım süresi 9-10 saattir daha çabuk biter, birinin ortalama süresi 5-6 saattir daha çabuk gider. 7 Plus'dan geçiş sonrası sadece ekran da zorlanabilirsiniz biraz. 7 Plus zaten baya kalıplı bir cihaz.
Kimseye kasıtlı bir şey demedim yanlış anlaşılmasın. Konuda çok gereksiz gömenler oldu yok 2 saat kaldırmıyor batarya yok 3 saat falan filan. Öyle bir şey kesinlikle yok. Eski kullandığım telefonumdan aşağı kalır yok batarya tarafından. Şu an alışamadığım tek şey telefonun elimdeki hissi. Büyük bir telefondan geçtiğimi belirtmiştim zaten bu telefon elimde oyuncak gibi kaldı fakat ekranına elime aldığım gibi alıştım. Bu arada bu telefonun ekran çözünürlüğü düşük olmasına rağmen iPhone 7 Plus’dan daha kaliteli gözüktü gözüme.
Kimseye kasıtlı bir şey demedim yanlış anlaşılmasın. Konuda çok gereksiz gömenler oldu yok 2 saat kaldırmıyor batarya yok 3 saat falan filan. Öyle bir şey kesinlikle yok. Eski kullandığım telefonumdan aşağı kalır yok batarya tarafından. Şu an alışamadığım tek şey telefonun elimdeki hissi. Büyük bir telefondan geçtiğimi belirtmiştim zaten bu telefon elimde oyuncak gibi kaldı fakat ekranına elime aldığım gibi alıştım. Bu arada bu telefonun ekran çözünürlüğü düşük olmasına rağmen iPhone 7 Plus’dan daha kaliteli gözüktü gözüme.
Almayı düşünüpte benim gibi bataryayı sıkıntı eden arkadaşlar kesinlikle denilen gibi batarya sıkıntısı kesinlikle yok. Bataryanın Mah’ı aldatmasın 5-6 saat rahat götürüyor. Duba gibi iPhone 7 Plus’dan geçtim bu telefona, daha önceden iPhone 6 kullandığımdan mıdır bilmem ama ekran yönünden sıkıntım olmadı. iPhone olsun uzun süre götürecek ve “günümüze göre” uygun fiyatlı bir telefon arıyorsanız tam size göre.

Son düzenleme:
SE her türlü alınır ama bir telefona markasız olarak söylüyorum bu kadar para vermek cidden saçmalık.
Saçmalık demeyelim de haklısınız bir yandan, keşke Xiaomi gibi markalar da iOS kullansaydı ama Apple'ı Apple yapan bu işte...

Yeni konular

Geri
Yukarı