iPhone SE 2020 alınır mı?

Gayet alınabilir. Büyük ekranlı bir Android’den geçtim. Batarya konusu hariç muazzam hızlı bir telefon. Ekrana zamanla alışıyorsunuz bir sıkıntı yaratmıyor aksine tek el kullanımı çok iyi.
Saygıdeğer hocam, bu yazdığınızı her yerde yazmamanızı öneririm. iPhone 11 Apple'nin çıkardığı batarya sorununu en iyi çözdüğü telefon serisi. Fakat zannediyorum ki SE 2020 kullanmamışsınız. Evet SE 2020 aldıysanız ve biraz aktif kullanıyorsanız powerbank ile gezmeye mecbursunuz.

SE kullanıyorum ne yanımda powerbank var ne de şarj aleti boş yorum.

Gayet alınabilir. Büyük ekranlı bir Android’den geçtim. Batarya konusu hariç muazzam hızlı bir telefon. Ekrana zamanla alışıyorsunuz bir sıkıntı yaratmıyor aksine tek el kullanımı çok iyi.

Hocam genelde kullanmayanların yorumları işte iOS kullanıcısının halini iOS kullanıcıları anlar. :)

Hocam genelde kullanmayanların yorumları işte iOS kullanıcısının halini iOS kullanıcıları anlar. :)

@Setsuna Yuki kullandığımı zaten belirttim dikkat ederseniz.

@KoZmoss Kurusa bakmayın ama bende kendi deneyimlerimi söyledim. Biraz aktif bir şekilde o telefonu kullanıyorsanız imkanı yok günü çıkartmıyor. Ha siz telefonu aktif kullanmıyorsunuzdur ona bir şey diyemem. O yüzden bir cümle yazarken önce konu hakkında yazılanları okuyun sonra kafanıza göre eleştirmeye çalışın. Ben telefonu aktif kullanan birisiyim, arkadaşım da aktif kullanan birisi şimdi biz kendi yaşadığımız tecrübeleri bir yere bırakacağız siz boş yorum dediniz diye size inanacağız öyle mi?

Herkesin telefonu kullanım süresi aynı olacak diye bir koşul mu var? Ben konuda zaten aktif kullanıyorsanız yetmez dedim. Eleştiri yapmaya çalışırken kendinizi komik duruma düşürmeyin. Önce okuyun. Saygılar.

@Setsuna Yuki kullandığımı zaten belirttim dikkat ederseniz.

@KoZmoss kurusa bakmayın ama bende kendi deneyimlerimi söyledim. Biraz aktif bir şekilde o telefonu kullanıyorsanız imkanı yok günü çıkartmıyor. Ha siz telefonu aktif kullanmıyorsunuzdur ona bir şey diyemem. O yüzden bir cümle yazarken önce konu hakkında yazılanları okuyun sonra kafanıza göre eleştirmeye çalışın. Ben telefonu aktif kullanan birisiyim, arkadaşım da aktif kullanan birisi şimdi biz kendi yaşadığımız tecrübeleri bir yere bırakacağız siz boş yorum dediniz diye size inanacağız öyle mi?

Herkesin telefonu kullanım süresi aynı olacak diye bir koşul mu var? Ben konuda zaten aktif kullanıyorsanız yetmez dedim. Eleştiri yapmaya çalışırken kendinizi komik duruma düşürmeyin. Önce okuyun. Saygılar.

Telefonu aktif kullanıyorum sosyal medya, okuldayken sürekli YouTube Premium, oyun vs.. SE 2020 gayet memnun ediyor hiç 4 saate bittiğini görmedim 4 saat YouTube takıldım %100’den %60’a düşüş vardı. Parlaklık genelde orta seviyelerde kullanırım Full olmaz. Tabii ki sizide anlarım bitebilir ama benim kullanımıma göre böyle gidiyor.

Telefonu aktif kullanıyorum sosyal medya, okuldayken sürekli YouTube Premium, oyun vs.. SE 2020 gayet memnun ediyor hiç 4 saate bittiğini görmedim 4 saat YouTube takıldım %100’den %60’a düşüş vardı. Parlaklık genelde orta seviyelerde kullanırım Full olmaz. Tabii ki sizi de anlarım bitebilir ama benim kullanımıma göre böyle gidiyor.
O zaman bu durum kişiye özgü oluyor ve benim yorumum "boş yorum" olmuyor.😊

Göreceli olan konularda karşımızda olan kişiye biraz daha naif olursak daha güzel sohbetler olur. Saygılar.

Benim anlamadığım bir şey var. Yıllardır IPhone'un bataryaları konuşuluyor. iPhone neden diğer telefon üreticileri gibi alın size 4000 mAh batarya deyipte sesimizi kesmiyor. Bunun bir açıklaması var mı? Umarım 2-3 yıl sonra şu kadar mAh batarya koyduk deyip bunu özellik olarak satmayı planlamıyordur 😄.

Benim anlamadığım bir şey var. Yıllardır IPhone'un bataryaları konuşuluyor. iPhone neden diğer telefon üreticileri gibi alın size 4000 mAh batarya deyipte sesimizi kesmiyor. Bunun bir açıklaması var mı? Umarım 2-3 yıl sonra şu kadar mAh batarya koyduk deyip bunu özellik olarak satmayı planlamıyordur 😄.
Apple hiç bir zaman bataryayı diğer firmalar gibi övmedi fazla kapasiteli olmasının bir anlamı olmadığını biliyorlar. Ama kağıt üstündeki kapasiteyle karşılaştıran Android kullanıcıları bataryası kötü deyip atıp tutuyorlar. Gördük ekran süresi testlerinde zaten kimin ki önce bitiyor.

Apple hiçbir zaman bataryayı diğer firmalar gibi övmedi fazla kapasiteli olmasının bir anlamı olmadığını biliyorlar. Ama kağıt üstündeki kapasiteyle karşılaştıran Android kullanıcıları bataryası kötü deyip atıp tutuyorlar. Gördük ekran süresi testlerinde zaten kimin ki önce bitiyor.

Dediğiniz mantıklı. Sunumlarda da RAM ve pil konusunda sayısal veri vermeyip ne kadar süreyle ne sunduğunu paylaşıyorlar. Bağlantıdaki videoyu bugün izledim. Dediğiniz gibi kapasite kağıt üstünde yazan şeyden ibaret değil.

Geri
Yukarı