iPhone SE 2020 alınır mı?

Konuyu saptırmayın! Arkadaşımız tavsiye istedi ama konu savaşa döndü.

Eğer dizi&film aktivitenizi IPad'den yapıyorsanız SE 2020 alabilirsiniz öte yandan uzun süre sosyal medya kullanıyorsanızda önceki dediğim geçersiz kalır. Siz benim alacağım zamankinden de büyük bir açmazdasınız 2.el temiz X bulursanız bakıp alın bence.

Bu konuya bir göz atın SE kullanıcılarınında yorumları var karar vermenize yardımcı olabilir. :)

Son düzenleme:
Konuyu saptırmayın! Arkadaşımız tavsiye istedi ama konu savaşa döndü.

Eğer dizi&film aktivitenizi IPad'den yapıyorsanız SE 2020 alabilirsiniz öte yandan uzun süre sosyal medya kullanıyorsanızda önceki dediğim geçersiz kalır. Siz benim alacağım zamankinden de büyük bir açmazdasınız 2.el temiz X bulursanız bakıp alın bence.

Bu konuya bir göz atın SE kullanıcılarınında yorumları var karar vermenize yardımcı olabilir. :)
Teşekkür ederim konuda düzgün tavsiye veren 2-3 kişiden birisiniz.

Bu konuda bende kararsız kaldım. Hala da kararsızım. Sizin önceki konunuza istinaden 7+'dan SE'ye geçmeyi tavsiye etmiyorum. Bunu 7+ seneye son güncellemesini alacak dediğiniz için söylüyorum. İnsanların yaşam tarzlarına karışmak bana düşmez ama ülkemizdeki ekonomi şartlarında 7+'ın güncellemesi seneye bitecek falan diye düşünmek fazla lüks. Şu an 5S kullanıyorum. iOS sürümü 12. Benden eksilttiği bir şey yok. Şu an telefon ihtiyacımız olmasa yine telefon değiştirmeyi düşünmezdim. 2020 başlarında 4000 ₺'ye 7+ satılıyordu. Keşke şu anda da o fiyata 7+ olsa da hiç düşünmeden alsam. Olumsuz bir durum olmadığı sürece en az 5 yıl kullansam. Sizin düşüncenize göre 7+ seneye son güncellemesini aldı diyelim diğer yılın eylül ekimine kadar yine kullanabilirsiniz diye düşünüyorum. 2 yıl sonra da kim öle kim kala.

Dediğim gibi "yanımda powerbank taşırım sorun değil" derseniz alabilirsiniz. Powerbank alacaksanız da Xiaomi öneririm :).

Hocam ne powerbank i iPhone 11 kullanıyorum şarjı bayağı iyi
Artık bırakın iPhone kullanan powerbank ile dolaşıyor kafasını.

Eğer gücünüz varsa İPhone 8 veya İPhone 8 Plus önerebilirim.
Her işinizi görebilir bana sorarsanız. Hem kasaları da çok dayanıklı.

Hocam ne powerbank i iPhone 11 kullanıyorum şarjı bayağı iyi.
Artık bırakın iPhone kullanan powerbank ile dolaşıyor kafasını.

Saygıdeğer hocam, bu yazdığınızı her yerde yazmamanızı öneririm. iPhone 11 Apple'nin çıkardığı batarya sorununu en iyi çözdüğü telefon serisi. Fakat zannediyorum ki SE 2020 kullanmamışsınız. Evet SE 2020 aldıysanız ve biraz aktif kullanıyorsanız powerbank ile gezmeye mecbursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı