iPhone SE 2020 alınır mı?

Akame3142

Hectopat
Merhabalar. Şu an da bir Xiaomi Redmi Note 9S kullanıcısıyım. Son zamanlarda IPhone'a geçiş yapmayı çok istiyorum. Ülkede ki fiyatlar malum. Bu durumda iPhone SE şu anki kullandığım telefondan sonra üzer mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzmez. Boyutsal anlamda biraz daha küçük telefonlara karşı bir beğenmeme durumunuz yoksa oldukça güçlü bir cihazdır.

Merhabalar. Şu an da bir Xiaomi Redmi Note 9S kullanıcısıyım. Son zamanlarda IPhone'a geçiş yapmayı çok istiyorum. Ülkede ki fiyatlar malum. Bu durumda iPhone SE şu anki kullandığım telefondan sonra üzer mi? Teşekkürler.

Ben hala iPhone 6S Plus veya Xiaomi mi 10 Lite öneriyorum ama tercih sizin.

Boyut olarak küçük telefon, bunu önemsemiyorum dersen üzmez. Ben kişisel olarak X falan alabilirdim SE serisi sevmiyorum çünkü.

Ben hala iPhone 6S Plus veya Xiaomi mi 10 Lite öneriyorum ama tercih sizin.
Hocam 6S modellerinin iOS 14 desteği yok. Neden öneriyorsunuz ? Ayrıca iPhone SE 2020 çok güçlü bir cihaz. Sadece küçük ve paneli eski. Geri kalan donanımsal olarak güçlü. Kullanım keyfinize bağlı. Bence alınabilir.

Boyut olarak küçük telefon, bunu önemsemiyorum dersen üzmez. Ben kişisel olarak X falan alabilirdim SE serisi sevmiyorum çünkü.
Hocam iPhone X 10. Yıla özel çıktı ve bu sebeple 1 yıl üretildi. İkinci el olarak bulunabilir fakat sıfır olarak üretilmiyor.

iPhone 8 kullanıyorum ve çok memnunum fiyatına göre alınabilecek bir telefon bence SE arkadaşım kullanıyor çok memnun kamera performans vb. arkadaşların dediği gibi panel biraz eski 720P bir ekranı var ama çok sıkıntı yaratmıyorsa sizin için alıp gül gibi kullanılır.

Hocam iPhone X 10. Yıla özel çıktı ve bu sebeple 1 yıl üretildi. İkinci el olarak bulunabilir fakat sıfır olarak üretilmiyor.
Temizi bulunursa alınır, veya XR, XS gibi modellere de bakılabilir, dediğim gibi bu benim kişisel tercihim olurdu, SE 2020'de alınır kesinlikle, güncel bir telefon Apple cephesinde.

Hocam 6S modellerinin iOS 14 desteği yok. Neden öneriyorsunuz ? Ayrıca iPhone SE 2020 çok güçlü bir cihaz. Sadece küçük ve paneli eski. Geri kalan donanımsal olarak güçlü. Kullanım keyfinize bağlı. Bence alınabilir.
Var ama pek stabil işlemez.
1606032005030.png

Geri
Yukarı