iPhone X hala kullanılır mı?

Uygulamalar yavaş açılıyor falan ısınınca performans çöp oluyor. Bazen ısınınca kullanamayacak kadar donuyor ekran.
Bu kadar ısınma ne yaparken oluyor ? Kullanmadığım için yorum yapamam ancak dediğiniz standart bir ısınmaya benzemiyor.

Herhangi bir uygulamada 10 dakikadan fazla takılırsan ısınıyor daha da kullanırsan ekran donuyor. Soğuyana kadar düzelmiyor.
Bu normal değil. Güvenli bir servise başvurabilirsiniz sorunu öğrenmek için.

Bana göre artık zamanı doldu. Değiştirmenin vakti geldi diye düşünüyorum. 2022 yılına girerceğiz ve hala iPhone X modeline sahibim. Bazen sorun çıkartabiliyor. Zaten yavaşladı bayağı. 2022'de iPhone 11 Pro Max'e geçilir mi? Yoksa hala X mi kullanmalıyım?
Şu anlık daha yüksek bir modele geçmeye gerek yok gibi çünkü ben de 6S kullanıcısıyım ve cihaz en son sürüm iOS'i çalıştırdığı için gayet yetiyor.
Herhangi bir uygulamada 10 dakikadan fazla takılırsan ısınıyor daha da kullanırsan ekran donuyor. Soğuyana kadar düzelmiyor.
Hocam eminsiniz değil mi ? Çünkü böyle bir şeyin olması çok garip. Apple'ın kendi servisine vermeniz iyi olabilir. Onun dışında Apple'a cihazı verirseniz büyük ihtimalle cihazı yeni gibi yapacakları için iPhone 11 Pro Max'e gerek kalacağını sanmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu yıllarda Huawei Oppo gibi telefonlar oyun deneyiminde alanda veya başka şeylerde işe yarıyor ve 4000 TL falanlar iPhone para vermek boş gibi geliyor bana. Özelliği var tamam ama her telefon da aynı özellik var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu yıllarda Huawei Oppo gibi telefonlar oyun deneyiminde alanda veya başka şeylerde işe yarıyor ve 4000 TL falanlar iPhone para vermek boş gibi geliyor bana. Özelliği var tamam ama her telefon da aynı özellik var.

Ömürm boyunda Android kullanmadım. Kullanmamda.

Yeni konular

Geri
Yukarı