iPhone'dan Samsung S serisine geçmek

Arkadaşta 12 Pro Max var telefonu elime aldım ekran tasarımı garip ağırlığı garip tutuşu garip hiç memnun kalmadım telefondan iyi ki almamışım dedirtti.
Hocam Arkadaş'da 13 Pro Max var. Fakat 12 Pro Max'den farkını görmedim. Açıkcası X-XS MAX- 11- 12 Pro Max kullandım. Ama yetti dedirtti.

S22 Ultra alırsanız kamera olarak özellikle gece çekimlerinde aşırı memnun kalırsınız, sensör olarak, Zoom, makro ve düşük ışıkta 14 Pro Max'den bile daha iyi, içerisinde Dünya'nın en güçlü işlemcilerinden olan 4Nm'lik Snapdragon 8 Gen 1 var, servislerden oyun performansını kısıtlayan servisleri kapattığınız takdir de bütün oyunlarda sabit 60-90-120 FPS vermektedir. Panel olarak zaten IPhone'un panellerini de o üretiyor, ekranda Edge yani aşırı prestijli bir deneyim yaşatacaktır, teknoloji mağazasına gidip incelediğinizde görürsünüz zaten. Batarya olarak ise 1 veya 2 günü rahatlıkla çıkartırsınız ve arayüz olarak en hızlı, şık ve kullanışlı arayüze sahip.

@yorgancı S22 Ultra'yı 5-6 yıl fersah fersah kullanırsınız.

Sosyal medyada gezineceğim diyorsan yurt dışı iPhone 14 Pro Max al, kayıt ettir. Android sosyal medya tarafında biraz daha kötü.
Eğer Android'e geçiş yapacağım diyorsan Xiaomi 12T Pro'nun kamerası 14 Pro Max'ten biraz daha iyi.
S22 Ultra'da tercih edebilirsin. Fakat bir telefona bu kadar para vermenin mantığı yok bence. (İş gereği ise normal.)

Android sosyal medya tarafında biraz daha kötü.
S22'de bu sorun ortadan kalktı.

XS serisi kadar Premium bir cihaz yok neredeyse tutuş olarak...

Bu kişiden kişiye değişen bir kavram maalesef, bana kalırsa şu an 13 Pro modelinden daha prestijli bir iPhone modeli yok. XS Max'de tuttum 13 Pro'da. 13 Pro çelik çerçevesiyle çok daha prestijli.

Son düzenleme:
Hayatının en ama en büyük hatasını yaparsın. iPhone modelleri ortalama 5-6 yıl rahat götürürken a modelleri çıkışlarından 2.5 yıl, s modelleri de çıkışlarından 3 yıldan sonra çok kasmaya başlıyor. Şu anda iPhone 7 birçok Android telefona göre daha stabil çalışıyor.

Hocam öyle bir şey yok. 3.5 sene önce aldığım Samsung S10e de hala tek bir donma problemi bile yaşamadım. Kamerası da gayet yeterli ama 13 Pro Max kadar değil tabii ki.

Herkese iyi sosyaller;

iPhone 13 Pro Max cihazını kullanıyorum fakat telefon bana fazla ağır geliyor ve kamerası beni tatmin etmiyor. Üstelik oyunları da bilgisayarda oynadığım ve telefonda sadece sosyal medyayı ve kamerayı kullandığım için diğer özellikleri bende işlevsiz kalıyor. Bu sebepten düşündüm ki daha uygun fiyatlı kamerası güzel Android bir cihaza geçiş yaparım hem de kalan parayı başka yerde değerlendiririm. Samsung'un s serisi telefonları tasarım olarak çok hoşuma gidiyor ve eskiden S9 kullanan biri olarak uzun süre beni götüreceğini tahmin ediyorum. Sizler benim bu düşüncelerim hakkında ne söylemek istersiniz? Sizce iPhone abartıldığı kadar iyi mi?

Bunların yanında telefon önerilerinize de açığım. Bütçe olarak 40.000'e kadar çıkarım.

13 Pro Max çok iyi bir cihaz. Benim almayı çok istediğim bir cihaz. 13 Pro Max yerine S22 Ultra alırsan oda uzun süre götürür götürmez değil ama video performansı, sosyal medyada çok iyi kalite, pil gibi unsurlarda 13 Pro Max'i arayabilirsin. IOS'tan sıkıldıysan hiç düşünmeden S22 Ultra al uzun süre kullan.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Dün mediamarkta gidip birçok modeli inceledim fakat arayüz hızı olarak memnun kalmadım ayrıca halihazırda kullandığım cihazın değerinin altın gibi günbegün artması ve diğer bildiğimiz iphone telefonlarının iyi yönleri sebebiyle yoluma 13 pro max ile devam etme kararı aldım. Yorumlar için tekrardan teşekkürler.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Dün mediamarkta gidip birçok modeli inceledim fakat arayüz hızı olarak memnun kalmadım ayrıca halihazırda kullandığım cihazın değerinin altın gibi günbegün artması ve diğer bildiğimiz iphone telefonlarının iyi yönleri sebebiyle yoluma 13 pro max ile devam etme kararı aldım. Yorumlar için tekrardan teşekkürler.
E zaten. En doğrusunu yapmışsınız.

Geri
Yukarı