iPhone'dan Samsung S serisine geçmek

yorgancı

Hectopat
Herkese iyi sosyaller;

iPhone 13 Pro Max cihazını kullanıyorum fakat telefon bana fazla ağır geliyor ve kamerası beni tatmin etmiyor. Üstelik oyunları da bilgisayarda oynadığım ve telefonda sadece sosyal medyayı ve kamerayı kullandığım için diğer özellikleri bende işlevsiz kalıyor. Bu sebepten düşündüm ki daha uygun fiyatlı kamerası güzel Android bir cihaza geçiş yaparım hem de kalan parayı başka yerde değerlendiririm. Samsung'un s serisi telefonları tasarım olarak çok hoşuma gidiyor ve eskiden S9 kullanan biri olarak uzun süre beni götüreceğini tahmin ediyorum. Sizler benim bu düşüncelerim hakkında ne söylemek istersiniz? Sizce iPhone abartıldığı kadar iyi mi?

Bunların yanında telefon önerilerinize de açığım. Bütçe olarak 40.000'e kadar çıkarım.

Hayatının en ama en büyük hatasını yaparsın. iPhone modelleri ortalama 5-6 yıl rahat götürürken A modelleri çıkışlarından 2.5 yıl, S modelleri de çıkışlarından 3 yıldan sonra çok kasmaya başlıyor. Şu anda iPhone 7 birçok Android telefona göre daha stabil çalışıyor.

Hayatının en büyük hatasını yapma.
Hayatının en ama en büyük hatasını yaparsın. iPhone modelleri ortalama 5-6 yıl rahat götürürken A modelleri çıkışlarından 2.5 yıl, S modelleri de çıkışlarından 3 yıldan sonra çok kasmaya başlıyor. Şu anda iPhone 7 birçok Android telefona göre daha stabil çalışıyor.
İphone 13 pro max kamerası sizi tatmin etmiyor mu :D
Tercih meselesi ama iOS güzel işletim sistemi.
Sadece fotoğraf çekmek ve sosyal medyaya girmek için neredeyse 40.000 TL değerinde ağır bir cihaz kullanmak biraz rahatsız etti beni. İnanır mısınız arkadaşlarımın android telefonları ekrandan mıdır nedir bilmem daha canlı fotoğraflar çekiyor. Yine de sizin dediğiniz gibi iPhone çok daha uzun ömürlü. Teşekkürler yorumlar için.

Sosyal medya kullanıyorsan iPhone kullan. Daha optimize çalıştığı için hem daha akıcı çalışıyor yazılımlar hem de kamera performansı daha iyi oluyor Android cihazlara göre. Model düşürmek istiyorsan da iPhone 12 veya 13 bakabilirsin. Bu telefonlar Pro serisine göre hafiftir.

Sosyal medya kullanıyorsan iPhone kullan. Daha optimize çalıştığı için hem daha akıcı çalışıyor yazılımlar hem de kamera performansı daha iyi oluyor Android cihazlara göre. Model düşürmek istiyorsan da iPhone 12 veya 13 bakabilirsin. Bu telefonlar Pro serisine göre hafiftir.
Yine iPhone'dan şaşma diyorsunuz. Peki o halde teşekkürler yorum için.

Sadece fotoğraf çekmek ve sosyal medyaya girmek için neredeyse 40.000 TL değerinde ağır bir cihaz kullanmak biraz rahatsız etti beni. İnanır mısınız arkadaşlarımın Android telefonları ekrandan mıdır nedir bilmem daha canlı fotoğraflar çekiyor. Yine de sizin dediğiniz gibi iPhone çok daha uzun ömürlü. Teşekkürler yorumlar için.

Benim görüşürüm daha uygun bir telefon + sosyal medya için iPad olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı