iPhone'dan Samsung S serisine geçmek

S20 Ultra, IP11 Pro Max olmak üzere iki cihazida son 1 yıl icerisinde kullandim. Benimde tercihim android telefondan yana oldu. Ozellestirme ve akıcılık android tarafında uzun zamandir zaten oldukça iyi durumda ama bazi arkadaş halen sene 2013 gibi Android'i kötülemeye devam ediyorlar. Güncelleştirme konusu ise oldukça gereksiz bir karşılaştırma guncelleme olsa ne olmasa ne diyen biriyim :D. Ayrıca IOS zaten ozellikler bakimindan geriden geliyor birde sıkılınca Android telefonuna istediğin onlarca ROM'dan herhangi birini kurabilirsin.

Iphone selfie kamerasi için ve piyasası çok düşmediği için tercih edilebilir.

Son düzenleme:
S22 Ultra alırsanız kamera olarak özellikle gece çekimlerinde aşırı memnun kalırsınız, sensör olarak, Zoom, makro ve düşük ışıkta 14 Pro Max'den bile daha iyi, içerisinde dünya'nın en güçlü işlemcilerinden olan 4Nm'lik Snapdragon 8 gen 1 var, servislerden oyun performansını kısıtlayan servisleri kapattığınız takdir de bütün oyunlarda sabit 60-90-120 FPS vermektedir. Panel olarak zaten IPhone'un panellerini de o üretiyor, ekranda Edge yani aşırı prestijli bir deneyim yaşatacaktır, teknoloji mağazasına gidip incelediğinizde görürsünüz zaten. Batarya olarak ise 1 veya 2 günü rahatlıkla çıkartırsınız ve arayüz olarak en hızlı, şık ve kullanışlı arayüze sahip.

@yorgancı S22 Ultra'yı 5-6 yıl fersah fersah kullanırsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyur izle bakalım düşüş ışıkta 14 Pro Max mi? Yoksa S22 Ultra mı? S22 Ultra düşük ışıkta 14 Pro Max'den daha iyi yalanını söylemekten vazgeçmeni tavsiye ederim. YouTube'da karşılaştırmalı birçok test izledim. İngilizcem de gayet iyi. Birçok test yapan teknoloji editörü 14 Pro Max'in Zoom dışında her noktada S22 Ultradan daha iyi olduğunu söylüyor. S22 Ultranın kamerada dengi 14 Pro Max değil 13 Pro Max tir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyur izle bakalım düşüş ışıkta 14 Pro Max mi? Yoksa S22 Ultra mı? S22 Ultra düşük ışıkta 14 Pro Max'den daha iyi yalanını söylemekten vazgeçmeni tavsiye ederim. YouTube'da karşılaştırmalı birçok test izledim. İngilizcem de gayet iyi. Birçok test yapan teknoloji editörü 14 Pro Max'in Zoom dışında her noktada S22 Ultradan daha iyi olduğunu söylüyor. S22 Ultranın kamerada dengi 14 Pro Max değil 13 Pro Max tir.

O işin dengi falan yok hocam, siz bildiğiniz ezbere konuşuyorsunuz. Düşük ışık yalanı diyorsunuzda ben orada Zoom, makro ve gece kamerasıda dedim.

Gece kamerası S22U ve 14PM arasında göreceli bir kavramdır, ikisi de kaliteli çekiyor ama S22 Ultra'nın gece kamerası birçok insanın hoşuna gidiyor ve sizin başka konudaki attığınzı test videosunda gece kamerasında S22 Ultra puan almış. Objektif bakarsak fotoğraflarda S22 Ultra daha güzel çekiyor. Gün ışığında S22 Ultra'nın asıl rakibi olan 13PM bir nebze daha iyi çekiyor orası ayrı. Ayrıca ben S22 Ultra ile 14 PM'ye kamerada denk demedim, ama şöyle bir gerçek var ki Samsung'un sensörleri Zoom'da, özellikle makroda ve gece kamerasında Sony'den daha başarılı.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (51).png
    Ekran Görüntüsü (51).png
    922,8 KB · Görüntüleme: 32
  • Ekran Görüntüsü (52).png
    Ekran Görüntüsü (52).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Hocam alınamayın ama sizin işlerinizi iPhone 8 falan görür hem küçük hemde hafif yani fiyatı uygun elinizdeki cihaza göre.

O işin dengi falan yok hocam, siz bildiğiniz ezbere konuşuyorsunuz. Düşük ışık yalanı diyorsunuzda ben orada Zoom, makro ve gece kamerasıda dedim.

Gece kamerası S22u ve 14pm arasında göreceli bir kavramdır, ikisi de kaliteli çekiyor ama S22 Ultra'nın gece kamerası birçok insanın hoşuna gidiyor ve sizin başka konudaki attığınzı test videosunda gece kamerasında S22 Ultra puan almış. Objektif bakarsak fotoğraflarda S22 Ultra daha güzel çekiyor. Gün ışığında S22 Ultra'nın asıl rakibi olan 13pm bir nebze daha iyi çekiyor orası ayrı. Ayrıca ben S22 Ultra ile 14 Pm'ye kamerada denk demedim, ama şöyle bir gerçek var ki Samsung'un sensörleri Zoom'da, özellikle makroda ve gece kamerasında Sony'den daha başarılı.

Attığın ekran görüntülerinin ikincisi sana göre bana göre tartışılır ama ilkine dikkatli bak. S22 Ultra da detay diye bir şey yok. Bütün her şey karanlığa gömülmüş. 14 Pro Max'te her şey daha netken S22 Ultra düşük ışıkta nasıl daha iyi olabiliyor?

Öncelikle şunu diyeyim herhangi bir iPhone modelinden Android'e geçmek için çeşitli sebepler lazım mesela APK kullanmak istiyorsan kesinlikle Android'e geçmelisin. Eğer ben telefonla uğraşırım root yaparım ROM kurarım falan diyorsan yine Android'e geçmelisin. Ve ayrıca sosyal medyada fotoğraf paylaşıyorsan en kaliteli fotoğraflar iOS cihazlardan çekiliyor Instagram paylaşımlarından bahsediyorum tercih sizin hocam.

Geri
Yukarı