iPhone'dan Samsung S serisine geçmek

Kamerası ne demek tatmin etmiyor? Özellikle 13 Pro Max gibi bir cihazda.
13 Pro Max gibi bir telefondan memnun olmamak mümkün değil ayrıca kamerasında memnun kalmamak çok daha ilginç.
Bunu dolar kuru ile açıklayabilirim, şöyle ki piyasadaki en pahalı telefonu aldım (yeni çıkan iphone 14 proyu saymazsak) beklentim profesyonel kameralara yakın bir çekimi olan cihazdı. Sadece bu beklentimi karşılayamadı o kadar. Yoksa kötü çekiyor demedim tabi. Sonradan anladım ki yurtiçinde 35.000-40.000 fakat yurtdışında sadece 1000 dolar olan cihazdan çok şey beklemişim. Umarım ileride profesyonel kameralara yakın bir teknoloji akıllı telefonlara gelir.

Bunu dolar kuru ile açıklayabilirim, şöyle ki piyasadaki en pahalı telefonu aldım (yeni çıkan iphone 14 proyu saymazsak) beklentim profesyonel kameralara yakın bir çekimi olan cihazdı. Sadece bu beklentimi karşılayamadı o kadar. Yoksa kötü çekiyor demedim tabi. Sonradan anladım ki yurtiçinde 35.000-40.000 fakat yurtdışında sadece 1000 dolar olan cihazdan çok şey beklemişim. Umarım ileride profesyonel kameralara yakın bir teknoloji akıllı telefonlara gelir.
Sizin ihtiyacınız fotoğraf makinasi anladığım kadarıyla siz bence kaliteli bir makina bakın telefondan bahsediyoruz burada fotoğraf makinasından değil..

Sana düzgün bir şekilde açıkladım sen daha ne istediğinin farkında değilsin telefondan profesyonel bir kamera gibi fotoğraf çekmesini bekliyorsun asıl senin anlaman yetin zayıf, bir de bir şeyi okurken boş boş ekrana bakma anlamaya çalış, daha ne istediğinin farkında değilsin.

Arkadaş telefon kamerasından Canon 850D tarzı fotoğraf çekim kalitesi bekliyor herhalde.
''Beklentim profesyonel kameralara yakın bir çekimi olan cihazdı.'' , ''Umarım ileride profesyonel kameralara yakın bir teknoloji akıllı telefonlara gelir.''

Bu cümlelerden fotoğraf makinesi kalitesinde cihaz istediğimi çıkarman aslında ekrana boş bakanın ben olmadığını göstermeye yeter. Muhabbeti uzatıp sana daha fazla cevap vermeyeceğim hocam.

Ha bide, makin''a'' değil makin''e'' olacak doğrusu.

Herkese iyi sosyaller;

iPhone 13 Pro Max cihazını kullanıyorum fakat telefon bana fazla ağır geliyor ve kamerası beni tatmin etmiyor. Üstelik oyunları da bilgisayarda oynadığım ve telefonda sadece sosyal medyayı ve kamerayı kullandığım için diğer özellikleri bende işlevsiz kalıyor. Bu sebepten düşündüm ki daha uygun fiyatlı kamerası güzel Android bir cihaza geçiş yaparım hem de kalan parayı başka yerde değerlendiririm. Samsung'un s serisi telefonları tasarım olarak çok hoşuma gidiyor ve eskiden S9 kullanan biri olarak uzun süre beni götüreceğini tahmin ediyorum. Sizler benim bu düşüncelerim hakkında ne söylemek istersiniz? Sizce iPhone abartıldığı kadar iyi mi?

Bunların yanında telefon önerilerinize de açığım. Bütçe olarak 40.000'e kadar çıkarım.
Mate 50 pro önerebilirim 5G yok ama android tarafında en iyi cihaz.

Bana gülen arkadaşlar olmuş tamamen tercih meselesi. Apple hissedarları bile (e kardeşim bu aynısı) beğenmezken telefonu sizin Apple beğenmeme gibi bi tercih yapılamazmış gibi gülmeniz çok saçma. Açıkcası beğenmiyorum telefonu ve 12 Pro Maxden S21 ultra'ya geçmem (22 Ultra da alabilirdim, tuğla gibi telefonu beğenmedim) komiğinize gitmiş.

Bana gülen arkadaşlar olmuş tamamen tercih meselesi. Apple hissedarları bile (e kardeşim bu aynısı) beğenmezken telefonu sizin Apple beğenmeme gibi bir tercih yapılamazmış gibi gülmeniz çok saçma. Açıkçası beğenmiyorum telefonu ve 12 Pro Max'den S21 Ultra'ya geçmem (22 Ultra da alabilirdim, tuğla gibi telefonu beğenmedim) komiğinize gitmiş.

Onlar için iPhone kutsal marka hassas noktaları telefonun tutuşu iğrenç diyorum ona bile gülen var ellerindeki telefona laf ettiğim için zorlarına gitti sanırım:)

Yeni konular

Geri
Yukarı