İş Yok Ne Yapmalıyım?

Çaldığınız parçaların videosunu çekebilirsiniz, kısa zamanda pek bir getirisi olmaz ancak fikir olarak aklınızda kalabilir.

Biriktirdiğin paran varsa kripto para olur, gümüş olur, altın olur, borsa senedi olur, bunların al-satını öğrenebilirsin. Kaybedince üzüleceğin miktarla girme ve iyice araştırıp öyle gir gireceksen. Ailenin banka hesabından veya bir bitcoin borsasına girip yapabilirsin bunları.

12 yaşında çocuk iş bulmak için elinden geleni yapıyor. Bizim 17 yaşındaki bebelerde hükümeti eleştirsin bir şey yapmasın anca. Helal olsun :)

17 yaşında çocuğun startup kurmasını mı bekliyorsun anlamadım. Konuyu açan arkadaşımız diğerlerinden farklı ve zeki, diğerleri aptal değil.

12 yaşında çocuk iş bulmak için elinden geleni yapıyor. Bizim 17 yaşındaki bebelerde hükümeti eleştirsin bir şey yapmasın anca. Helal olsun :)
Sağolun ben sadece gelecek için para biriktirmek istiyorum youtubeye video koymayı düşündüm ama para kazanma sisteminde vergi düzenini bilmiyorum orası da karışık

Ailesinin ihtiyacı yoksa çocuğun çalışması zaten doğru değil? Varsa, alnından öperim, helal olsun, güzel bir şey tabi. Yetişkin birisinin de iş bulamayınca kimi eleştirmesi gerekiyor? Başka bir parti de olsa yine hükümeti eleştirir zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı