İşlemci çok ısınıyor

O güldü diye bende güldüm ki yanlış anladığımı düşünmesin diye.
Anladım.

Bilgisayar'ı bi teknik servise götür, nerde yaşıyorsunuz.

Yanlış anlaşılmasın bizim bilgisayar şirketinde baktırtabiliriz eğer konya'daysanız.

Bakıma ihtiyacı var. Hemde bol bol, çok çok, baya baya.
Tamam göndericem bakıma, bakım fiyatları ne kadar bilginiz var mı?
Anladım.

Bilgisayar'ı bir teknik seevise götür, nerede yaşıyorsunuz.

Yanlış anlaşılmasın bizim bilgisayar şirketinde baktırtabiliriz eğer Konya'daysanız.

Yok yanlış anlamadım, İstanbul dayım ben. Teklif için sağ ol.

O zaman bu 40 tl yapar herhalde, neyse hepinize çok teşekkür ederim zamanınızı bana yardım ederek harcadığınız için ve son olarak bir şeyi öğrenmek istiyorum konuyu ben istediğim zaman kapatabiliyor muyum? Artık bu konuya yazı yazılmasını ve bildirim almayı istemiyorum da.

O zaman bu 40 tl yapar herhalde, neyse hepinize çok teşekkür ederim zamanınızı bana yardım ederek harcadığınız için ve son olarak bir şeyi öğrenmek istiyorum konuyu ben istediğim zaman kapatabiliyor muyum?
Yok hayır, hep açık. Moderatör'ler kapatabiliyor.

O zaman bu 40 TL yapar herhalde, neyse hepinize çok teşekkür ederim zamanınızı bana yardım ederek harcadığınız için ve son olarak bir şeyi öğrenmek istiyorum konuyu ben istediğim zaman kapatabiliyor muyum?

Hayır moderatörler kapatabilir. Eğer soru olarak açysaydınız sizden sonra aynı problemi yaşayan birisi uğraşmasın diye çözüm işaretleyebilirsiniz ancak öyle yapmamışsınız.

Geri
Yukarı