İsrail, Gazze'yi vuruyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zaten filistin devleti bir şey yapmıyor. Filistinli militanlar saldırıyor.
Benim de dediğim şu: İsrail militanları yakalasın sonra da ne yaparsa yapsın. Ama genel bir katliam var ortada şu an. Bireyler üzerine değil direk bir ırk üzerine yapılan bir katliam.

Bayrağının anlamı türklere karşı ayaklanmak anlamına gelen filistini savunacağıma ülkeme bir şeyler katabilecek olan İsrail'i savunurum. Siyaset duygu ile yönetilmez.

Eskiye bakıp kin tutarsan çinlileri de, fransızları da, İngiliz'leri de seven, kendine Türk demesin.

Kusura bakmayın ama çok cehalet akan bir yorum. Zaten eskiye bakan biz değildik eskiye bakıp ermeni soykırımını tanıyan ve türklere ambargo uygulayan filistindi konuşuyorsanız bilipte konuşun.

Bayrağının anlamı türklere karşı ayaklanmak anlamına gelen filistini savunacağıma ülkeme bir şeyler katabilecek olan İsrail'i savunurum. Siyaset duygu ile yönetilmez.
Hocam zorlamayın 2 "müslüman" gelir "Lan sen ne diyon vatan haini ##@#@#" der haksız çıkarır.

Hocam zorlamayın 2 "Müslüman" gelir "l@n #@s#n ne diyorsun vat₺@#n haini" der haksız çıkarır.
Haksız çıkardıklarında haksız olmuyorum. İsrail orta doğunun en güçlü ülkelerinden biri. Eğer Müslüman'lar ses çıkaracaksa arabistan da ses çıkarsın, birkaç aya ekonomileri yerle bir olmuyor mu? Denesinler.

Haksız çıkardıklarında haksız olmuyorum. İsrail orta doğunun en güçlü ülkelerinden biri. Eğer Müslüman'lar ses çıkaracaksa arabistan da ses çıkarsın, birkaç aya ekonomileri yerle bir olmuyor mu? Denesinler.
Sabahtan beri anlatıyorum ben. Bayraklarının anlamını söylüyorum adam gelmis bana o zaman fransiza ingilizede kin duy diyor. Bir sey anlatılmaz bunlara.

Kusura bakmayın ama çok cehalet akan bir yorum. Zaten eskiye bakan biz değildik eskiye bakıp ermeni soykırımını tanıyan ve türklere ambargo uygulayan filistindi konuşuyorsanız bilipte konuşun.

Ülkeler çıkarla yönetilir. Bunu akıl edemeyecek kadar cahil olan sizsiniz. Gelmişler bana burada İsrail'i savunuyorlar. Filistin ve İsrail orada insan katliamı yapıyor bu iki devleti savunanın insan olduğun şüphe ederim.

İsrail'e hak veriyorum filisitin iki yüzlü devlet bir yerleri sıkıştıkça BM bize yardım Türkiye bie yardım et ama bir yandan Yunanistan'ı Güney Kıbrıs'ı ermeni soykırımını destekler sonuna kadar İsrail.

Hamas'ın İsrail'i kışkırtması üzerine İsrail'in Hamas'ı hedef alması sonucu her yıl ortaya çıkan savaş. Medyaya yansıyan haberlere göre iki taraf için de olan genellikle sivillere oluyor.

Bizim ülkedeki bazı siyasetçiler ise ''terör örgütü'' olarak anılan sözde İslam örgütüne iyimser yaklaşıyor. Birazdan Hamas, İsrail'i vurmaya başlar ise bayram coşkusu olur. Geçen yıl öyle olmuştu.

Ülkeler çıkarla yönetilir. Bunu akıl edemeyecek kadar cahil olan sizsiniz. Gelmişler bana burada İsrail'i savunuyorlar. Filistin ve İsrail orada insan katliamı yapıyor bu iki devleti savunanın insan olduğun şüphe ederim.
Duygularıma tercüman olmuşsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı