İstanbul'da samuray kılıçlı cinayet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ankara'dan İstanbul'a iş amacıyla gelen 28 yaşındaki mimar kadın, Ataşehir'de samuray kılıçlı saldırıya uğrayarak öldürüldü.
Lanet yerde hiç alakası olmayan bir şehirde rastgele şekilde öldürülme ihtimaliniz var. Ne desem bilemiyorum.
Yeni nişanlı gencecik güzelim insan göç etti gitti. Yazık.

Kaynak.

Bildiğim kadarıyla bu katanalar özel bileyleme taşlarında farklı tekniklerle bileyleniyor. Yani bunu bileyliyecek adamı nerden bulmuş? Ayrıca cidden can güvenliğimiz yok daha bugün evimin birkaç blok ötesinde birisi vurulmuş sanırım 😕 .

Haberi görünce "bu ne lan" dedim. Harbiden bu ne? Ülke abartısız Gta VC'ye dönüyor, bunu espri vs. olarak anlamayın.

Ankara'dan İstanbul'a iş amacıyla gelen 28 yaşındaki mimar kadın, Ataşehir'de samuray kılıçlı saldırıya uğrayarak öldürüldü.
Lanet yerde hiç alakası olmayan bir şehirde rastgele şekilde öldürülme ihtimaliniz var. Ne desem bilemiyorum.
Yeni nişanlı gencecik güzelim insan göç etti gitti. Yazık.

Kaynak.
Bu insan artığına söylenmesi gereken çok şey var ama burada söylersem muhtemelen ceza yerim technopatdan o yüzden diyebileceğim tek şey bu kişileri hapse atmayıp serbest bırakanlar ve buna göz yuman kişi ve kişiler ( isim vermeyeyim ) umarım 2023 de yargılanır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı