İsteyip alamadığınız donanım

• Konuyu başlatan Axii
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 97
  • Görüntüleme 6B
APU kullanıyorum. Bu yüzden 3GB RAM'im var.
RAM ile alakanız yok. 1 GB RAM sahibi de olsanız 64 Bit'e geçebilirsiniz. Tersi durumda bir sorun olurdu sadece. 32 Bit'in adreslemesi 3.75 GB'den büyük RAM kullananlara yeterli gelmiyor. RAM'iniz 3 GB diye 64 Bit kullanamazsınız gibi bir durum yok.

@batuhan_n Üzerine kapladıkları 5 gr altını ben kenara atsam da aynı şey olur. :D

Hocam çok ağır oyunlar oynamayacağım. En fazla arkadaşlarımla GTA V oynarım onda da ekran kartı hayli hayli yeter diye düşünüyorum.

1050 Ti çok eski bir model, 2021 yılında alınacak bir tarafı kalmadı, o kartın 2020 başlarında ömrü bitti.

RAM ile alakanız yok. 1 GB RAM sahibi de olsanız 64 Bit'e geçebilirsiniz. Tersi durumda bir sorun olurdu sadece. 32 Bit'in adreslemesi 3.75 GB'den büyük RAM kullananlara yeterli gelmiyor. RAM'iniz 3 GB diye 64 Bit kullanamazsınız gibi bir durum yok.

Bunun ile ilgili bir konu açmıştım. Lütfen ona bakabilir misiniz?

Istedigim donanimi alabilecek gucum var ama devlete gereksiz vergi vermek istemiyorum. Korona hafifleyince yurt disi yapip Nintendo Switch, PS5 ve laptop alacagim, bekliyorum. Vermedigim vergilerle ucak biletleri bedavaya gelmis olacak.

Istedigim donanimi alabilecek gucum var ama devlete gereksiz vergi vermek istemiyorum. Korona hafifleyince yurt disi yapip Nintendo Switch, PS5 ve laptop alacagim, bekliyorum. Vermedigim vergilerle ucak biletleri bedavaya gelmis olacak.
En azından ülke görmüş olursunuz. 🙂

1060 istiyordum alamadım sonra 1050 Ti olan bari bir sistemim olsun istedim o da olmadı. Sonra 1660S sistem nasip oldu fazlasında gözüm yoktur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı