İtopya kargo süreci

M.U.M

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
24 Kasım'da İtopya'dan color Master Hyper 212 Black Edition aldım (240 TL'ye). Bugün 7 Aralık ve hâlâ gelmedi. Şunu merak ediyorum, siz de bu dönemki alışverişlerinizde kargoda sürecinde gecikme yaşadınız mı?

Bu sıralar herkes yaşıyor İtopya ile sorun. Müşteri hizmetleri de ayrı sıkıntı. İlla ki gelecektir.

Bu süreçte normal kargo sürelerinin gecikmesi fakat sizinki biraz daha fazla olmuş. Sebebi ise muhtemelen depolarını taşımaları. En azından herkese bunu söylüyorlar.

22 kasımda modem sipariş ettim.Şuanda sevk edilmeye hazır, sipariş iptal edilemez şeklinde bekliyor.Muhtemelen yarın kargoya verilebilir ürünüm.

24 Kasım'da İtopya'dan color Master Hyper 212 Black Edition aldım (240 TL'ye). Bugün 7 Aralık ve hâlâ gelmedi. Şunu merak ediyorum, siz de bu dönemki alışverişlerinizde kargoda sürecinde gecikme yaşadınız mı?

Ben ayın 20'sinde aldım, ayın 1. günü kargoya verildi, hala çağrı sonucu alındı da bekliyor. İşin kötü tarafı tekrar İtopya'dan alışveriş yapmak zorunda olmam.

Şöyle bir şey söylemiştim bir arkadaşa:

Benimki de öyle olacaktı büyük ihtimal ama ben sürekli arayıp darladım müşteri hizmetlerini her aradığımda 70-80 kişi oluyordu önümde 0850'li numara zaten kandırıyorlar insanları her aradığımda istisnasız tam 55 dakika bekliyordum ne eksik ne fazla tam 55 dakika aramaların çoğunda sıra bana geldiğinde ya da ilk sıraya yaklaştığımda yüzüme telefon kapanıyordu bu kadar büyük yayıncılara sponsor olmayı biliyorlar ama hizmetleri berbat ötesi müşteri hizmetlerinin sanki düşmanıymışız gibi tavır yapıyorlar geçiştirip yüzüne kapatıyorlar ama ben inadına daha çok aradım mail attım sonunda kargoya verdirttim.
Ben çok darladım müşteri hizmetlerini 14 gün sonra verdirttim sonunda şuan yolda.

Düzeltme: Ayın 2. günü kargoya verilmiş.

1607291068726.png

Geri
Yukarı