İtopya tamir edilmiş ürün satıyor

Bir yanlışın var bu İtopya değil direk Türkiye için geçerli Türkiye'den ne aldıysam hepsinde bir sorun ürün olarak Türk yapımı mallar olarak sorun garanti olarak sorun müşteri hizmetleri olarak sorun yani sorunda sorun.

İtopya kampanya yaptı bir klavye aldım. Ne iade edebiliyorum ne sistemde iade seçeneği var ne maile cevap veriyorlar mağdur oldum resmen bende. İtopya pişmanlıktır.

Neyi yalan söylüyorum iade seçeneği yok sitesinde mail atmanı söylüyorlar atıyorsun cevap gelmiyor. Kod gelse iade edeceğim klavye bozuk çıktı.

Sen ara müşteri hizmetlerini geri dönüş yaparlar. Arkadaş bunları ben niye yaşamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Esamesini duyduğum anda balon olduğunu anladığımdan ötürü hiç tercih ettiğim bir firma olmadı, iyi ki de olmamış.

Arkadaşlar bu yaşananlar maalesef çok üzücü. Herkes kendi sistemini toplasın demiyorum lakin kendi bildiğiniz ve güvendiğiniz bir arkadaşınıza sistem toplattırabilirseniz çok daha iyi olur. Sonuçta kutulu bir ürün almak her zaman daha garantilidir. Bu adı geçen mağazadan iki sene önce Razer klavye,Corsair mouse ve Steel series kulaklık aldım. Neyse ki bir sorun çıkmadı şimdiye kadar. Kullanılmış ürün her zaman kendini belli etmiyor. Ürün seri numarası batch number vs. bunları kutu üzerinden kontrol etmekte fayda var. Son olarak doğrudan hem sponsorlu yayıncılara ve hem de şirket sahiplerine mail falan atılabilir.

Başta İtopya'dan alacaktım PSU şu bu derken bayağı uçuyor GameGaraj'dan Full MSI kasa aldım geçtim bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı