İtopya'dan Alışveriş Yapılmaz mı?

Bazı müşteriler iade konusunda sıkıntı yaşadığını belirtiyor lakin yasal olarak haklarınız var zaten. Bu hakları kullanabilirsiniz.
Olay da onla uğraşmamak. Amazon'dan aldığım cihazı sorunu olmasa bile iade edebilir iken İtopya ile 22 Ağustos 2020'den beri uğraşıyorum.

Olay da onla uğraşmamak. Amazon'dan aldığım cihazı sorunu olmasa bile iade edebilir iken İtopya ile 22 Ağustos 2020'den beri uğraşıyorum.
Dediğim gibi bazı arkadaşlar sorun çekmiş, ben de alış-veriş yaptım bir sıkıntı olmadı ve memnun da kaldım. Hizmet, hız ve ürün bakımdan hoşuma gitti. Her firmada sorunlar oluşabilir tabii ki.

Ben Razer Hammerhead almıştım bir sorunla karşılaşmadım ürünün toz içinde gelmesi dışında. Ayrıca iade konusunda çok başın ağrır tavsiye etmiyorum siteyi.

Başka hiçbir sitede aynı fiyata bu sistemi bulamadım, kimse de önermiyor zaten siteyi. Yapacak bir şey yok, sorun çıkacağına hiç almayayım daha iyi.

Kronik sorunlu SSD satan İtopya idi derdimi anlatamadıysam affedersiniz.
Dostum, bazı SSD'lerde sorun mevcut ki forumda da bin tane konu var bunun hakkında. Adamlara satıcı getiriyorsa satarlar, isteyen alır isteyen almaz. Sana silah zoruyla mı sattılar? Farklı bir SSD alabilirdin. Burada adamların suçu ne?

Dostum, bazı SSD'lerde sorun mevcut ki forumda da bin tane konu var bunun hakkında. Adamlara satıcı getiriyorsa satarlar, isteyen alır isteyen almaz. Sana silah zoruyla mı sattılar? Farklı bir SSD alabilirdin. Burada adamların suçu ne?

Ben nereden bileyim sorunlu SSD olduğunu?

Geri
Yukarı