İyi dövüşen birine silah, aslan bir şey yapamaz değil mi?

Almışımdır, neden?

Almamışsınız ama , benim aldığım ve aktifte kullandığım ve görev ( commissioned ) kullandığım silahlar

BİXİ ( PK makineli tüfek burada PK Kalaşnikov tasarımı ) / MG3 ( MACHİNE GUN 3 )
Bunlar makineli tüfekler

Ak-47 , G-3 ( Gun 3 ) bunlarda hücüm tüfekler assault rifle

Doğuda mekanize çavuştum emniyetteydim sınır nöbetlerinde bulundum hatta bazı durumlarda sınır nöbeti de tuttum.

Bruce Lee / İp Man bunlar Wing-chun TSUN ya Wing CHUN federasyonu büyük usta kimse deneyelim bakalım sınırı geçebilecek mi daha elli metre yaklaşamadan zaten tartışmasız ölür

Bunları konuşuyor oluşumuz bile o kadar saçma ki

Gerçek hayat çok farklı yani öyle filmlerde dizilerde görüldüğü gibi değil .

Not : bu silahlar öyle oyuncak değil bilginize oyunlardaki gibi sinemada filmdeki gibi değil

Son düzenleme:
Almamışsınız ama , benim aldığım ve aktifte kullandığım ve görev ( commissioned ) kullandığım silahlar

BİXİ ( PK makineli tüfek burada PK Kalaşnikov tasarımı ) / MG3 ( MACHİNE GUN 3 )
Bunlar makineli tüfekler

Ak-47 , G-3 ( Gun 3 ) bunlarda hücüm tüfekler assault rifle

Doğuda mekanize çavuştum emniyetteydim sınır nöbetlerinde bulundum hatta bazı durumlarda sınır nöbeti de tuttum.

Bruce Lee / İp Man bunlar Wing-chun TSUN ya Wing CHUN federasyonu büyük usta kimse deneyelim bakalım sınırı geçebilecek mi daha elli metre yaklaşamadan zaten tartışmasız ölür

Bunları konuşuyor oluşumuz bile o kadar saçma ki

Gerçek hayat çok farklı yani öyle filmlerde dizilerde görüldüğü gibi değil .
Hocam ben silah vs Bruce Lee karşılaştırması yapmadım. Kimse silahın yanına yaklaşamaz yanına zaten.

Ve evet bunları konuşuyor olmamız çok saçma. Çünkü 12 yaşındaki bir çocuğun hayal edip açtığı bir konuya yazıyoruz.

Hocam ben silah vs Bruce Lee karşılaştırması yapmadım. Kimse silahın yanına yaklaşamaz yanına zaten.

Ve evet bunları konuşuyor olmamız çok saçma. Çünkü 12 yaşındaki bir çocuğun hayal edip açtığı bir konuya yazıyoruz.

Bruce Lee aynı zamanda bir sinema folkloru , işin içine Holywood Effect giriyor İP man şu bunda bile CGI giriyor öyle kurgu hayal fantastik yani.

Örneğin : Polat Alemdar havalı havalı neler neler yaparken ;

Bir bar da daha doğrusu bir disko da disko gibi bir yerde işte dayak yediğini biliyor muydunuz?
İşte bütün mesele bu , Nasıl gerçek hayatta BATMAN IRONMAN süperman yoksa bu da aynı .

Bruce Lee aynı zamanda bir sinema folkloru , işin içine Holywood Effect giriyor İP man şu bunda bile CGI giriyor öyle kurgu hayal fantastik yani.

Örneğin : Polat Alemdar havalı havalı neler neler yaparken ;

Bir bar da daha doğrusu bir disko da disko gibi bir yerde işte dayak yediğini biliyor muydunuz?
İşte bütün mesele bu , Nasıl gerçek hayatta BATMAN IRONMAN süperman yoksa bu da aynı .
Hepsi adı üstünde "kurgusal karakter" zaten. Bruce Lee'nin abartıldığını düşünüyorum.

Mesela tarihin en iyi dövüşen adamı Bruce Lee bir gorili, aslanı, kaplanı 1V1'de alır değil mi? Bir de bir insan ona kılıçla saldırsa Bruce Lee dodge filan atar sonra yumruk atıp yok eder değil mi? Silahla tüfekle saldırsak da yine mermiden daha hızlı şekilde dodgeler sağ sol yapar ve uçan tekme atıp döver değil mi? Ve 100 insanı tek başına döver değil mi?
He öyle mi olmuş kanka?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı