Rehber JBL düşük bütçeli kulaklık neden alınmamalı ve yerine ne alınmalı?

Hocam ben 170'e kdar falan çıkarım daha iyisi varsa.

Yani pek yok bir model vardı adını unuttum oda iyiydi.
JBL'de 10 ayrı model kulaklık kullandım. Everest'ten tut, Club One, Live 750 btnc hepsini kullandım. JBL basları beğenmiyorsan senin müzik kulağın yok demektir. 500 BT modelin basları JBL'in 2500 TL'lik kulaklıktan bile daha iyi. Bak %10-20 kısmında olan cızıltı olayına bir şey demiyorum ama bas tiz kalitesini beğenmiyorsan Anker'le kıyaslıyorsan müzik kulağın yoktur tamamen Anker ürünlerini satma amaçlı bu paylaşımı yaptığını düşünüyorum...

Bunu da Anker'i denemeyen birinin söylediği çok belli ben her ikis markanında birçok ürününü kullandım... 🙂

Aynen mantık güzel 2500TL'lik JBL 300TL'lik JBL'e göre daha kötü.

Konuyu açan arkadaş ya para almış yada hayatında kullandığı tek kullandığı kulaklık anker başka açıklaması yok. Bu kadar fanatık olmanın bir mantığı yok

Anker Soundcore Life Q10 almamı tavsiye eder misiniz pek, JBL 500BT bozulduğu için ya attığımı alacağım ya da sizin dediğiniz bu modeli.

Çok tavsiye ederim. Tek kelime mükkemel ürün şu an hatta 270TL'ye düşüyor galiba kaçırmayın derim. :)

JBL T600BTNC kullanıyorum. T500 çöpünden bir farkı yok. Çok cızırtlı ve ses kulağa doğal gelmiyor. 2 iyi yönü var. Gürültü önleyici ve kablolu olması. 150TL aldığım Bluetooth kulak içi kulaklık bile bundan iyi diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı