K-pop neden seviliyor?

K-pop seviyonuz mu

• Evet

Oy: 11 4,9%
  • Hayır

Oy: 57 25,3%
  • Nefret ediyorum

Oy: 62 27,6%
  • Bayılıyorum

Oy: 6 2,7%
  • Rezalet bir şey

Oy: 79 35,1%
  • eh biraz diyelim

Oy: 10 4,4%

• Oy verenlerin toplamı
    225
Yalattıracağım şimdi şamarı ha.
tumblr_nvrxrdXgJY1rpwm80o1_r1_250.jpg

Hocam ilk öncelikle şunu söylemek isterim. K-pop bizim ülkemizde gerçekten çok fazla abartılarak seviliyor. Yani genelde 10 yaşlarındaki çocuklar neredeyse bunlara tapma seviyesindeler. Fakat şöyle bir durum daha var, Avrupa da ve Amerika da gerçekten seviliyorlar. Kendi ülkelerinde gerçekten çok fazla sevenleri var. Yani dinleyen zevkine göre dinler. Kimsenin müzik zevkine karışamayız.

Hocam bunlar müzikle alakası yok girin tiktoka görün k-pop çuları onlar şarkıdan çıkmışlar küçükler diye kimse bir şey demiyor ama o kadar saçmalamışlarki bir arkadaşın dediği gibi bas bayağı tapıyolar. Sırf bu yüzden dininden olan dağı var inanilmaz saçma bir şey.

Bir başkası sizin dinlediğiniz şarkılara böyle tepki verse hoşunuza gitmezdi herhalde.
Düzgün bir şey olursa zaten tepki veremez. Düzgün müzik dinlemeyen birisi nasıl harika müzik dinleyen birisine tepki verecek. Müziği de belli kitlesi de belli yaptıkları da. Birde tepki mi verecekler.

Hocam ben bir şey demezdim. Ki dalga geçiyorlarda. Şarkıyı ben yapmadımki sinirleniyim.
Düzgün bir şey olursa zaten tepki veremez. Düzgün müzik dinlemeyen birisi nasıl harika müzik dinleyen birisine tepki verecek. Müziği de belli kitlesi de belli yaptıkları da. Birde tepki mi verecekler.
Hocam benim düşüncem bu, Norm en sevdiğim sanatçılardan adamı eleştirseler kimsenin eğitim hayatını karartmaya çalışmam.

Sevmem, sevene de karışmam, sevene karışanı da sevmem.

Saçmalamışlarki bir arkadaşın dediği gibi bas bayağı tapıyolar. Sırf bu yüzden dininden olan dağı var inanilmaz saçma bir şey.
Tövbe haşa ya, saçmalıktan başka bir şey değil. Ben utandım. Küçükler diyeceğiz ama bizde küçük olduk da hiç böyle şeyler yapmadık. Akıl yaşta değil baştadır.

Tövbe haşa ya, saçmalıktan başka bir şey değil resmen. Ben utandım. Küçükler diyeceğiz ama bizde küçük olduk da hiç böyle şeyler yapmadık. Akıl yaşta değil baştadır.
Hocam ben 5 sınıfta işte en sevdiğin kpop grubu ne idolün ne biasın ne falan diyorlardı bende uzaylı görmüş gariban köylü gibi bakıyordum. Keşke hiç öğrenmesyedim bu salakları.

Hayır ergenlikten diyeceğim e arkadaş bende ergenlik çağımdayım ve sizle ideolojik olarak aramda uçurum var.

Yeni konular

Geri
Yukarı