Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci kavga etti!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Savaş daha gardını almadan kendi kendine başlamış karşısındaki eleman bunda da kazandım diye kendini avutuyor aldığı maçlara benzemiyor tabii.

Atılan videoyu izleyin Kaan 10 kere gardını al gardını al diye söylüyor tekrar izle videoyu.

Beyler bütün yorumları okudum siz Savaşın taktiğini anlamamışsınız, Kaan resmen ergenlik yapıp tongaya düşmüş, ilk olarak Kaan dövüş başlamadan saldırıyor ve iyi bakın bir tane bile vurmuyor Savaş, vuramıyor değil vurmuyor, yasal süreç başladığında Savaş, Kaanın donuna kadar alacak ve bunu haftalarca videolarında paylaşacak.
He dostum yani 120 kilo hayatı sadece fitness yapmak olan hayatında 1 kere bile profesyonel olarak maç yapmamış adam profesyonel milli sporcuyu dövebilecekti yani? Al ringe çıkaralım yine Kaan Kazgan, Savaş baloncuğunu patlata patlata bir olur. Dövüş 10 saniyede 1 kere kaldırdığın dumbell ile benche benzemez. Bilgin olsun.

Bu arada ikisi de iyi etkileşim kastılar.

Kaç yaşında adamların yaptığı işe bak. Çocuk gibi yok şöyle yok böyle. Bunu ortaokulda da "çıkışa gel lan" deyip yapmıyorlar mı? Çok saçma olmuş. Hem davet olayı hem de davete icabet koca bir saçmalık. Bana kalırsa bir ceza almalılar ki bir daha böylesi saçmalıklar olmasın. Allah hidayet versin.

Adamlar Kaan için tezarühat yapıyor bildiğin, videoyu izle sonra gel kanka.

İzledim zaten ama Kaan'ın adamı diye kanıt yok belki adam sokakta gördü geldi kavgaya Kaan'ı tutuyor kavgada bunu nereden bilebilirsin.

Videonun öncesini ve sonrasını izlesen anlayacaksın zaten neyin ne olduğunu. Savaş yüz yüze geldiklerinde bile Kaan'a hakaret etmeye devam ediyor. Kaan ise hakaretlere karşılık vermiyor.
Yav siz savaşı boş bir insan mı sanıyorsunuz ben sevmiyorum kendisini ama kafasız olmadığını bilecek kadar tanıyorum, oraya resmen taktik çalışarak gitmiş edilen küfürler kurtaramaz Kaanı, Savaş istediğini almış olacak bu işin sonunda görürsünüz.

Yav siz savaşı boş bir insan mı sanıyorsunuz ben sevmiyorum kendisini ama kafasız olmadığını bilecek kadar tanıyorum, oraya resmen taktik çalışarak gitmiş edilen küfürler kurtaramaz Kaanı, Savaş istediğini almış olacak bu işin sonunda görürsünüz.
Evet boş bir insan ve bir şey elde edemeyecek. Gitmiş dayak yiyip oturmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı