Kâbus gördüğüm için uyumak istemiyorum

Daha fazla korku videosu izle. Bağışıklık kazanıp korkunu yeniyorsun.

Vallaha ben Teletabiler'den aşırı korkuyordum nedenini bilmiyorum. Küçüklükten gelen bir şey sanırım. Sonra Teletabi izlemeye başladım. Bir muddet sonra alıştım ama hala tırsıyorum.

Korku filmleri gibi insanı kabuslara iten şeyler izledim. Açıkçası yatınca otomatik uyuyor ve izlediğim şeyle alakası bile olmayan normal rüyalar görüyordum. Bir kabusunuzu anlatın deseler anlatamam. Rahatlayın. Gözünüzü kapatın açmayın. Çünkü açmaya karar verdiğinizde direk korkunç birşey görebileceğiniz aklınıza gelecek ve rahatsız olacaksınız. Kapatın gözünüzü açmayın yorganı da sarın etrafınıza. Varsa sevdiğiniz bir uyku arkadaşı yanınıza alın. İyi şeyler düşünerek uyumaya çalışın. İyi geceler şimdiden :).

(Yaşını bilmiyorum) Eğer yaşın küçük ise anne-babanın yanında uyu.

Eğer yaşın büyükse bence televizyonda çizgi film falan aç onu izlerken uyu(çizgi filmler genelde kafa boşaltır lütfen bunu hakaret olarak algılamayın).
Hocam Gumball iyi gider.

Beni rüyamda korkutan şeylere bir güzel sövmüştüm bir daha gelmediler. Dua oku.

Çok fazla oyun oynayanlar rüya gördüklerinde onun rüya olduğunu anlıyormuş kendimden biliyorum :D
kabus gördüğümde genellikle beni korkutan bir şey varsa ona tokat atıp gözümü açabiliyorum sen kendini sürekli kabus görcem kabus görcem dersen zaten görürsün kafanı biraz rahat bırak eninde sonunda uyanacaksın. Ve o kabusu hatırlamayacaksın bile.
+ Her uyamadan önce ayetel kürsi okuyorum ben onu da bir deneyebilirsin küçüklükten gelen bir alışkanlığım ayetel kürsi okuyunca görmem artık korkunç rüya diyordum büyük ihtimal onun rahatlığı ile görmüyorum zaten ve rahat bir yerde rahat bir şekilde yat.

Yaklaşık 4 gündür kâbus görüyorum. Bazı korku oyunları oynadım ve korkunç videolar izledim kâbus görmemek için yapabileceğim bir şey var mı? Şu an çok uykum var ama uyumak istemiyorum.

Gece 23.00'ten sonra cartoon Network'te gumball, kafadar ayılar, adventure time, sürekli dizi falan var ve reklam olmuyor. Bu bahsettiğim çizgi diziler cartoon Network'ün en baba çizgi dizilerinden ve eğlenceli onları izlerken uyumaya çalışabilirsin. Utanılacak bir şey yok bence :)

Yeni konular

Geri
Yukarı