Kalori açığına rağmen kilo veremiyorum

Dediğim gibi eğer vaktiniz yoksa ve önceliğiniz kilo vermekse tamamen splite dönebilirsiniz. Böyle de makul görünüyor, bu işlerde doğru budur diyebileceğimiz çok fazla şey yok çünkü bedenler ve hayatlar farklı. Tekrardan, bilgili olduğum bir konu değil o tarz supplementler. Biraz araştırın derim çünkü gerekli de olmayabilir.

Hocam 2 gündür L-Carnitine kullanıyorum spor ve spor sonrası belki psikolojik olaraktır bilmiyorum ama çok enerji veriyor. Ayrıca aşırı terletiyor. Programıma aynı şekilde devam ediyorum normalde bugün spor yok ama ben yine de kardiyo yapmak için gideceğim. Çalıştığım çoğu harekette ağırlıkları arttırdım ayrıca yürüyüşte de hızı arttırdım. Bugün tam 1 ay oldu güncel giden kilo 10 kilo 600 gram.

Hocam 2 gündür L-Carnitine kullanıyorum spor ve spor sonrası belki psikolojik olaraktır bilmiyorum ama çok enerji veriyor. Ayrıca aşırı terletiyor. Programıma aynı şekilde devam ediyorum normalde bugün spor yok ama ben yine de kardiyo yapmak için gideceğim. Çalıştığım çoğu harekette ağırlıkları arttırdım ayrıca yürüyüşte de hızı arttırdım. Bugün tam 1 ay oldu güncel giden kilo 10 kilo 600 gram.
Tebrik ederim hocam. İyi çalışmalar diliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı