Kara mizah hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şahsen porçay falan nefret kustuğunu sanmıyorum o dediğini oxi yapıyor ve Twitch'e konu bağlamayın bence insanlar kendini gündemde tutma çabasındılar ,samimi bulduğum 2-3 Twitch yayıncısı var onun dışında o boş platforma girmiyorum.

Çok ağır şeyler.. Ban yerim diye koymak istemedim.

Sürprizbozan içinde koyarsanız çok mahsur olacağını sanmıyorum, böylece kimin kara mizahtan ne anladığı daha iyi anlaşılmış olur.

Değerlere küfretmek kara mizah değildir zaten, küfür ironik olmadığı sürece bir güldürü unsuru barındırmaz. Sırf ucu kendi dinine dokunuyor diye gereksiz duyar kasanlar var.

Eb34r7aXkAE0InV.jpg

Eb34r7SXQAElO7D.jpg

Eb34r7OXQAMsz_z.jpg

Biri porcaya da kin kusmus hey Allah'im. Kara mizahi sadece dini milli tarzi seylere kufur etmekten ibaret sanıyorlar xd. Arkadaslar kara kizahi veletler yapmaz veletler sover. Kara mizahi da objektif acidan bakabilen insanlar anlar ve guler. Bazi objektif bakabilen vardir kendi inanci ile ilgili yapilan mizaha guler, bazisi gulmez. Ha baska birisinin inandigi dine komik olmasa dahi kahkaha atarak guler. Burada yorum yapan arkadaslarda bu "kaldiramayanlardan". Onun icin kara mizahi bilmeyen birisi varsa onune gelen herkesi dinlemesin. Kara mizahı şeytan yaratmadi korkulacak kotu gorulecek, kufur ile alakali bir sey yok.

Biri porcaya da kin kusmus hey Allah'im. Kara mizahi sadece dini milli tarzi seylere kufur etmekten ibaret sanıyorlar xd. Arkadaslar kara kizahi veletler yapmaz veletler sover. Kara mizahi da objektif acidan bakabilen insanlar anlar ve guler. Bazi objektif bakabilen vardir kendi inanci ile ilgili yapilan mizaha guler, bazisi gulmez. Ha baska birisinin inandigi dine komik olmasa dahi kahkaha atarak guler. Burada yorum yapan arkadaslarda bu "kaldiramayanlardan". Onun icin kara mizahi bilmeyen birisi varsa onune gelen herkesi dinlemesin. Kara mizahı şeytan yaratmadi korkulacak kotu gorulecek, kufur ile alakali bir sey yok.

Millet kara mizahın küfürle alakalı olduğunu demiyor zaten kara mizah bahanesiyle milletin küfür etmesine kızıyoruz.

Eğer ki "Dine falan küfür etmekten sanıyor." cümlesinde ben dahilsem benim cümlemi büyük ihtimalle yanlış anladın.Ben dine ve ırka küfür edenlere dedim kara mizahı öyle gösterenlere dedim.
Olayı bilmeden yorumlamışsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı