Kaynak kitap aldıran öğretmen nereye şikayet edilir?

Ben MEB'in kitaplarının iyi olduğu hakkında bir yorum yapmadım zaten. Hocanın "1 haftada bitirmeyene 50 veririm" diyerek bitirmeyenlere 50 vermesine sitem ettim. Daha okuduğunuzu anlamıyorsunuz, emoji atıyorsunuz bir de :D.

Vallahi bu hocaların sınav haftası ödev verme takıntısı nereden geliyor anlamadım.

Bazıları anlamamıştır belki de, hoca tam bir ergen, derste zaten çogu zaman yarisinda girip diger yarisinda masasina oturup onundeki cocuga okutturuyor evet boyleymis diyor sonra al sana tum kitabi bitirme odevi, 2 hafta önce verdi 50 aldık, 1 hafta önce yine verdi yarin kontrol etcez yapmazsak da 0 diyor meb kitabi yetersiz 200 lira verin diyenler hem bu hocanin dersine girsin bi birşey anlıyor mu? Herkes 200 lira vericek durumda değil şuan o kitap 300 lira oldu da o başka, insanın kendi sınıfındaki ergen kızlar gibi birinden ders alması zaten sinirinizi bozmaya yetiyor

Bazıları anlamamıştır belki de, hoca tam bir ergen, derste zaten çogu zaman yarisinda girip diger yarisinda masasina oturup onundeki cocuga okutturuyor evet boyleymis diyor sonra al sana tum kitabi bitirme odevi, 2 hafta önce verdi 50 aldık, 1 hafta önce yine verdi yarin kontrol etcez yapmazsak da 0 diyor meb kitabi yetersiz 200 lira verin diyenler hem bu hocanin dersine girsin bi birşey anlıyor mu? Herkes 200 lira vericek durumda değil şuan o kitap 300 lira oldu da o başka, insanın kendi sınıfındaki ergen kızlar gibi birinden ders alması zaten sinirinizi bozmaya yetiyor
Bilirim hocam o tipleri. Yeni öğretmen olmuş, kendini bir şey sanan, benim her şeye gücüm yeter öğretmenim ben , benim sözüm geçer egosunda insanlar. Yapacak fazla bir şey yok. Cimer.

Arkadaşım malesef ki hocalarımız sizlere daha iyi eğitim vermek için bunu yapmak zorundalar. Ben öğretmen değilim, öğrenci de değilim bir biyoloğum. Ben hiçbir zaman meb kitapları ile gerçek bir sınava hazırlanan ve kazanan insan görmedim.
Zaman kısmına gelinir ise dönem boyunca bitirmen gereken fasikülleri bitirmeyip son zamana bırakmış olabilir misin? Hocan 10 gün önce mi dedi dönem başında saldırdığı fasikülleri bitir diye yoksa kitabı aldığınızda konu konu bitince çözün mü dedi? Eğer ki sınav zamanı 10 günde demise hocanda bir gariplik var ama dönem başından beri diyorsa suçlu sensin.

Son düzenleme:
Hocanın tavırları iyi değil. Bunu CİMER'e yazabilirsiniz. Fizik'te başka kitap aldırılması ilginç olmuş. Yüksek puanlı bir Fen Lisesi'nden mezunum ve Fizik dersi için her zaman MEB kitabını kullandık. Normal kitapla Fen Lisesi kitabı arasında uçurum farklar olmayacağını düşünüyorum o yüzden değişik geldi.

CİMER'e şikayet edebilirsin. 200 TL her öğrencinin karşılayabileceği bir miktar değil onuda geçtim koca kitabı bir hafta içerisinde öğrencilerden bitirmesini istemesi hangi akla ve mantığa sığar anlamış değilim.

Geri
Yukarı