Kedim balkona kaçıp 2. kattan atladı

Kendi kedimiz 4.kattan düstü direk veterinere goturduk. İç kanaması olabilir direkt veterinere goturun iç kanama iğnesi vs yapsın yoksa ölme riski var. Bunları yaptıktan sonra 48 saati atlatırsa kendiliğinden iyileşiyor.

Kedim balkonun kapısını ittirip içeri girmiş. Dışarıda yüksek sesle kedi miyavlama ve bir yerlere çarpma sesi duydum, kedim 2. kattan atlamış. Şu an şokta olabilir bilmiyorum ama sormak istedim. Kedin bir şey yapmadan oturuyor ve biraz daha yavaş yolculuklardan sonra da böyle oluyordu. Yaşadığım yerlerde veteriner de yok, ne yapabilirim?
Hocam yavrunun durumu nasıl? Kaç gündür aklımda.

Keşke eskisi gibi yavru olsa 5 yaşında. Bu arada durumu eskisi gibi güzel bir sorunu yokmuş merakınız için teşekkür ederim.
Geçmiş olsun, çok sevindim. Bir daha bu gibi bir durum olursa aklında bulunsun diye yazıyorum. Yürürken üç ayak üstünde sekerek yürür ise, kambur bir şekilde durursa, tuvaletini yaparken zorlanırsa, dışkısını ayakta yaparsa çok vakit kaybetmeden bir an önce veterinere götür.

Kedim balkonun kapısını ittirip içeri girmiş. Dışarıda yüksek sesle kedi miyavlama ve bir yerlere çarpma sesi duydum, kedim 2. kattan atlamış. Şu an şokta olabilir bilmiyorum ama sormak istedim. Kedin bir şey yapmadan oturuyor ve biraz daha yavaş yolculuklardan sonra da böyle oluyordu. Yaşadığım yerlerde veteriner de yok, ne yapabilirim?

Benim kedim beni görüp çatıdan balkona atlamıştı bir şey olmaz ayak üstü atladıysa

Herhalde o piskoloji ile oradan atladığı için korktuğu için vb çünkü bizim bir tanıdık 5 kattan ne atladı bir şey olmadı zaten yakin sürede buldular sağlıklı şu an.

Geri
Yukarı