Kedim düştü ona ne oldu?

3 haftalık yavru kedim yaklaşık bir masa boyutu gibi küçük bir mesafeden sert yüzeye düştü kafa üstü. Ve aniden sağa sola hızlı bir şekilde bilincini kaybetmiş gibi zıplamaya başladı yaklaşık 5saniye sonra kendini yere bıraktı gözleri falan bilinci açıktı ama hareket etmiyordu 1 dakika falan bekledikten sonra ayağı kalktı ve hiçbir şey olmamış gibi koşabiliyor yükseklerden zıplayabiliyor tırmanabiliyor eski formunda yani ama o an sanki ölüm harbinde gibiydi. Bir iç kanaması falan da yok neden öyle oldu o an? Yemin ederim yüreğim paramparça oldu benlik bir şey yok ama gene de paramparça oldum yaşayan ve tecrübesi olan var mı çok kötü hissediyorum şu anda.
Şu an ise uyuyor :(
@LOTR Manyağı Eki Görüntüle 1914183
Konuyu dün açmışsınız yeni görüyorum, mama yiyişinde ve özellikle tuvaletini yapmasında(kakasını kast ediyorum) bir değişiklik yoksa bir problem yok demektir endişe etmeyin. Bu tür durumlarda kriter tuvaletini yapabilmesi ve eskisi gibi beslenebilmesidir.

Konuyu dün açmışsınız yeni görüyorum, mama yiyişinde ve özellikle tuvaletini yapmasında(kakasını kast ediyorum) bir değişiklik yoksa bir problem yok demektir endişe etmeyin. Bu tür durumlarda kriter tuvaletini yapabilmesi ve eskisi gibi beslenebilmesidir.

Hiçbir sıkıntı yok hocam eskisinden bile iyi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı