Kelebek bıçak taşımak suç mu?

Bıçak tasıyon ama muşta taşımamayı daha mı uygun görüyorsun? Knk çok sorunlu tiplere denk gelirsen bıçaktan korkmayanı var inan bana muşta taşırsan senin icin daha iyi olabilir ayrıca bu yaşta taşımak binevi suç ayrıca hic bıçak kullanma geçmisin varmı tecrübeli degilsen daha sıkıntı
Adama bıçak saplama tecrübesi olarak soruyorsan hayır ama normal olarak bıçak tecrübem var.

Hayır, kelebek bıçak taşıma, suç olmasının yanında onu çıkartmayı akıl etmen ve/veya kullanırken sana karşı kullanılabilme ihtimali var.
Bıçak taşımak suç, onun yerine deodorant taşıyın en azından kaçmanıza imkan verir. (Kör edebilir)
Ahahhahh hiç güleceğim yoktu...
2003-2004, gezegende olabilecek en saçma yerlerden birinden geçiyorduk, önümüz kesildi 2 v 4, malum para telefon çok değerli o zaman...

- Para ve telefonları verin.

Ben arkadaşa baktım, arkadaş bana baktı.

+ Madem gidiyor para ve telefonlar sen bi sigara yak.
++ Valla doğru dedin, size de vereyim
- Olur.

Arkadaş sigarayı ağzına aldı, çakmağı uzattım, sigarayı uzattı, yeni aldığı AKS* etkisi oldukça ateşli olmuştu.

Herhalde 5-10 dakika koşmuştuk. Ancak 4'lüden 3'ünün kaş ve kirpikleri yoktu sanırsam, jöle v.b kullansalardı etraf eski derbi maçlarındaki meşalalelere dönerdi herhalde.

@Kutup saplamak için değil de bıçağı çekince korksunlar maksatlı kelebek bıçak düşünmüştüm ama direkt vazgeçtim.
Benim demek istediğim o bıçağın yapısı düz kesmektense saplamaya uygun yani direk olarak kavga bıçağı diğer çakılara göre kanun önünde kendini savunman daha zor olur. Bıçağın bir kanunu vardı belli bir boyut, sustalı, otomatik veya oluklu olup olmaması gibi. Onu bir araştır belki yasal bir bıçak taşırsın ama yine etkili olmaz savunmada.

Hayır, kelebek bıçak taşıma, suç olmasının yanında onu çıkartmayı akıl etmen ve/veya kullanırken sana karşı kullanılabilme ihtimali var.

Ahahhahh hiç güleceğim yoktu...
2003-2004, gezegende olabilecek en saçma yerlerden birinden geçiyorduk, önümüz kesildi 2 v 4, malum para telefon çok değerli o zaman...

- Para ve telefonları verin.

Ben arkadaşa baktım, arkadaş bana baktı.

+ Madem gidiyor para ve telefonlar sen bi sigara yak.
++ Valla doğru dedin, size de vereyim
- Olur.

Arkadaş sigarayı ağzına aldı, çakmağı uzattım, sigarayı uzattı, yeni aldığı AKS* etkisi oldukça ateşli olmuştu.

Herhalde 5-10 dakika koşmuştuk. Ancak 4'lüden 3'ünün kaş ve kirpikleri yoktu sanırsam, jöle v.b kullansalardı etraf eski derbi maçlarındaki meşalalelere dönerdi herhalde.

Çakmağı yaktıkları zaman deodorant mı sıktınız?

Adama bıçak saplama tecrübesi olarak soruyorsan hayır ama normal olarak bıçak tecrübem var.
Knk eger bıçak tasıcaksan ya kelebek dışında birsey taşı yada biber gazı felan taşı kelebek bıçağı baya sorun yaratır yakalatırsan ayrıca açıklamasınıda yapamassın kendimi korumak icin dersen polise o bıçagı alır rüyanda sallarsın bıçak saplama zaten ama taşımada en iyisi sen karate, muah taiy (yanlis yazdim galiba) bu tip dovus sanatları ögrenebilirsin

@Petri
Kelebek yasak lakin karambit taşıyabilirsin. (!)

Kendini korumak için böyle şeyler yapmak çok saçma. Tamam bende kendimi korumak için RPG gezdireyim yanımda belki birisi saldırır.

Knk ben diceğimi diyeyim dışarda yakalatma yeter hele ki bir polis veya zabıta yanında onun dışında birsey soracam kendini kim veya neye karşı koruyorsunda yanında kelebek tasıyorsun onu anlamadım?

Yeni konular

Geri
Yukarı