Kemal Kılıçdaroğlu: İktidara geldiğimizde Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala çıkartılacak

Kemal dedem ulkeyi duzeltecek, hiç kuskunuz olmasin. 🥰

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@495477 o durumunu da hâlâ sürdürüyor aslında. Bu açıklamasını gördükten sonra Ümit Özdağ benim için bitti.

Ben hiçbir zaman bu adamı sevemedim ve desteklemedim hocam. En başından beri Reddit gibi yerlerde sorunlu konuşma ve yazıları paylaşılıyordu zaten. Zafer partisi ve Ümit Özdağ kısa süreli bir trend gibi olup gittiler, eskiden her yer Zafer partisi ile doluyken artık insanlar unutmaya başladı. İnsanların büyük kısmı hem Zafer partisinin hem de Ümit Özdağ'ın iyi olmadığını anladı çünkü.

Ulkeyi sadece umit ozdag yonetmeyecek. Bunun disisleri bakani var, icisleri bakani var, maliye bakani var,

Aynısı CHP içinde geçerli. Kılıçdaroğlu aday olmasın diyenlere söyleyin bunu.

Diğerleri ne kadar rezalet bir durumdaysa Zafer de o kadar rezalet bir durumda. Ümit Özdağ'da zamanında laiklik karşıtı konuşmaları olan İslam'cı bir siyasi.
@495477 o durumunu da hâlâ sürdürüyor aslında. Bu açıklamasını gördükten sonra Ümit Özdağ benim için bitti.

Kimi tutsak elimizde kalıyor :D

Ben hiçbir zaman bu adamı sevemedim ve desteklemedim hocam. En başından beri Reddit gibi yerlerde sorunlu konuşma ve yazıları paylaşılıyordu zaten. Zafer partisi ve Ümit Özdağ kısa süreli bir trend gibi olup gittiler, eskiden her yer Zafer partisi ile doluyken artık insanlar unutmaya başladı. İnsanların büyük kısmı hem Zafer partisinin hem de Ümit Özdağ'ın iyi olmadığını anladı çünkü.

Ciddi ciddi bu adamdan soğudum. Şimdi de 6'lı masa iktidar olursa, FETO geri döner diyor. 🤣 6'lı masanın CB adayı açıklandığı gün, ilk saldıracak kişi, Victory'liler olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı