Kesinlikle oyun için almayın dediğiniz dizüstü bilgisayar markası/modeli nedir?

Attığınız mesajı buradan göremiyorum maalesef.

Gösterebilir misiniz?
Bakın öğrenmek ayıp değildir ben sizle tartışmaya çalışmıyorum. Eğer doğru ise eyvallah sorun yok özür dileriz yanlışımızdan haberiniz olsun yani tartışmaya çalışmıyorum ben.

Ama yine de diğerlerine yanlış bilgi vermek istemiyorum.

Sanırım siz UV yapabilmek için AMD dediniz ama yine de direkt karar vermeyi düşünmüyorum.
Mobil işlemcilerde Undervolt yapılmıyor amd işlemcilere.
1694580843952.png

Mesaj bu, konu linki bu da;

Amaç zaten undervolt yapmak değil.

Excalibur kullanıyorum Minecraft bile 96 derece çöp bir şey bir de 30k oldu.

Bende g770 kullanıyorum 3050ti i5 12. Nesil laptopa 33k vermek pişmanlıktır aynı fiyata 4060 laptoplar var bide soğutması çok kötü
Nerede 33K o laptop? Eğer onu alıyorsanız sorun firmada değil, sizde. Ayrıca soğutması da kötü değil. Performans modunda kullanıyorum. İşlemci ve ekran kartı sıcaklığı 85 dereceyi geçmiyor.

Sadece Knight Online'de 2 inci karakteri sokmak için aldığım MSI RTX 3060 i7 12700H.
Kulanıcısı olduğum halde hepsi çöp oyun desktop ta oynanır neden derseniz viz viz kafa şişiren ve kış günlerinde fanlı ısıtıcı olarak kulanırım artık.

%100 katılıyorum. 3 sene önce monster aldım. İnanılmaz pişmanım. Şu anki aklım olsa masaüstü pc dizmiştim ve sistemi yükseltmekle meşgul olacaktuım. 3 sene boyunca sürekli olarak bakıma götürdüm. Şu anda sistemi yormayacak noktada bile elimin altında sıcak hava geliyor. Kendi ağırlığı ve adaptörün ağırlığı göz önüne alınınca, taşınabilir bir cihaz olmaktan çıkıyor. Sadece odadan odaya taşırsınız. Laptop alacaksanız mümkünse macbook alın ya da masaüstü modellere yönelin. İnsan yaşamadan bilemiyor.

Edit: üstümde yazan @Emrepkr 'ye de katılıyorum. Mesaj düzenlenince alıntı nasıl girilir bilemediğim için böyle girdim.

Konuya gelecek olursak HP ve Monsterin orta-üst segment cihazlarını almayın. Eğer alacaksanız en üst modellerine yönelin.
Macbook ile oyun oynarsın knk artık

Yeni konular

Geri
Yukarı