Kesinlikle oyun için almayın dediğiniz dizüstü bilgisayar markası/modeli nedir?

Kesinlikle oyun için almayın dediğiniz dizüstü bilgisayar markası/modeli nedir?
Monster /Excalibur 2050 içeren modeller.

Oyun için direkt dizüstü bilgisayar almayın. Çoğu kişi alıyor bilgisayarı, priz gibi gereksinimlerinden bir yerden bir yere götürmeyi bırak masadan oynamıyor bilgisayar. Hem de daha fazla para verip yükseltebilme gibi avantajlardan feragat ediyorsun, üstüne bir de ısınma ve ses çıkarma problemleri de var. Sadece bu kadar yüksek performansı gerçekten bir yere taşımanız gerekiyorsa satın alın.

Üniversiteye gidecekse illaki alacak.

Excalibur kullanıyorum Minecraft bile 96 derece çöp bir şey bir de 30k oldu.

Excalibur G770 kullanıyorum ve gayet memnunum. Neden önyargı ile yaklaşan insan çok?
Bende g770 kullanıyorum 3050ti i5 12. Nesil laptopa 33k vermek pişmanlıktır aynı fiyata 4060 laptoplar var bide soğutması çok kötü

Son düzenleme:
Benim etmeme gerek yok ki YouTube'da var videolar.

Siz nasıl AMD olanlar neden daha iyi kanıtlamayamazsınız bende size kanıtlayamam.
Watt tüketiminiz çok düşük. Anormal seviyede düşük gerçekten. Ama bu güzel bir şey. AMD TSMC 4nm FinFET teknolojisiyle üretiyor. 4 nanometre transistör mesafesi baya güç tüketimi azaltıyor. Bu CPU ancak GPU yükteyken ısınabilir. Gayet güzel görünüyor her şey. Bu cihazda genel anlamda sorun yok. Voltajı da 4.6 GHz için düşük gerçekten. İntel'ler 4.9 GHz seviyelerinde 1.40'a yakın veya daha üstü voltajlar isteyebiliyor. CPU'nuzun teknolojisi ve bazı diğer etmenlerle sisteminiz güzel çalışıyor. 12 Thread artık biraz az olsa da en azından Throttle olmuyor. Eren diye bir Throttle uzmanı arkadaşım (Bahsettiğim 362617 kullanıcı adlı kişi) var. 32 Thread'i var. O misal çok zorlanıyor. Thread sayısı biraz o yüzden önemli. Sisteminizde önemli bir Throttle yok gibi görünüyor. Şu an gayet iyi. Victus'larda bu ve benzeri AMD CPU'lar mantıklı görünüyor.
Farklı bir konuda böyle bir mesaj attım, sebebini de açıkladım. Şimdi sizin kanıtlamanızı bekliyorum.

Farklı bir konuda böyle bir mesaj attım, sebebini de açıkladım. Şimdi sizin kanıtlamanızı bekliyorum.

Attığınız mesajı buradan göremiyorum maalesef.

Gösterebilir misiniz?
Bakın öğrenmek ayıp değildir ben sizle tartışmaya çalışmıyorum. Eğer doğru ise eyvallah sorun yok özür dileriz yanlışımızdan haberiniz olsun yani tartışmaya çalışmıyorum ben.

Ama yine de diğerlerine yanlış bilgi vermek istemiyorum.

Sanırım siz UV yapabilmek için AMD dediniz ama yine de direkt karar vermeyi düşünmüyorum.

Bütçe varsa ASUS ROG, MSI titan, MSI Raider.
Bütçe az ise ace Nitro, HP Victus, Lenovo Legion.
Bazıları almayın demiş HP Victus ama o bütçeler de başka çare kalmayabiliyor ki performansı berbat değil.
Victus kötü değil ya :D Msi rakiplerine göre her ne kadar iyi bir soğutma sunsa da çok pahalı. Acer bir laptop'a para vermek mantıksız geliyor bana. Asus Rog serisi yapıştırırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı