Kibar ve saygılı bir arkadaş ortamı istiyorum

Gerçekten hayalim şu anda arkadaş yok fakat isteğim şöyle kibar saygılı bir arkadaş ortamıın olması böyle bir şey mümkün mü? İleride eşimim de kibar ve saygılı olmasını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten hayalim şu anda arkadaş yok fakat isteğim şöyle kibar saygılı bir arkadaş ortamıın olması böyle bir şey mümkün mü? İleride eşimim de kibar ve saygılı olmasını istiyorum.
2. dediğinizin olasılığı 1. göre %50nin üzerinde. Arkadaş ortamından bir şey beklemeyin. Ben küçük erkek kardeşimin kafasındaki adamlarla aynı sınıftayım. Küçümseme amaçlı demiyorum bunu ama öyle olduklarını eminim.(Derste çocuktan beter davranıyorlar. Alay edecek yer arıyorlar. Normal muhabbet etmek bile eziyet oluyor. Bu dediğim yer üniversite ortamı) Kafa dengi bir eş bulmak da sizin hayat şekillerinize bağlı.

Bende istiyorum ama şuan ki sosyal medya veya istediğimiz insanların yanında ki kötü insanlar o kişileri fazlasıyla etkiliyor. Bence mümkün fakat şu anlık öyle insanlarla karşılaşmadık. Hiçbir zaman umudunu kesme elbet bir gün istediğin gerçekleşir.

Sağlam ilişkilerle temellenmiş bir arkadaş grubu öyle bir iki sene de olacak iş değil hocam uzun yıllar güven ve sevgi bağının güçlenmesi gerekiyor. Şu an 4 arkadaşım var aşırı samimi olduğum hepsi de 10 yıldan fazla süreli arkadaşlığımın olduğu çocukluk arkadaşlarım.

Geri
Yukarı