Kıl dönmesi ameliyatı deneyimim

Hocam ben yarın yani 14 Haziran saat 13:30'da ameliyat olacağım doktor saat 12'den sonra bir şey yemeyin içmeyin dedi ama ben gece 3 sularında kalkıp o anki sersemlikle 1 bardak su içtim sıkıntı oluşturur mu?
Ne olur ne olmaz bi söyle ama sanmam sıkıntı olacağını.

Ben amileyatsız atlatmıştım ama dediğiniz yöntemi ilkkez duydum biraz anlatabilir misiniz.
Hocam benimki ileri seviye olmadığı için büyük bir kesit yerine ufak bir delikten kılları alıp temizlik yapıp o yeri kristalize fenol adında bir madde ile dolduruyorlar, bandajlayıp aynı gün narkoz etkisinden sonra eve gönderiyorlar.
İyileştikten sonra epilasyon olun tekrarlama olasılığı var.
Hocam epilasyon merkezimiz var, iyileşir iyileşmez gideceğim.
Acıyor mu, rahat oturabiliyor musunuz? Perşembe randevum var.
Hayır acı yok. Ben uyutuldum, uyandıktan sonra kafayı bulmuş şekildeydim sadece ufak bir yanma hissi vardı, o da 1 saate geçmişti. Şu an evdeyim 2 saate bandajlarım sökülecek ve günde 3 defa olmak üzere doktorumun verdiği kremi süreceğim.
Hocam ben yarın yani 14 Haziran saat 13:30'da ameliyat olacağım doktor saat 12'den sonra bir şey yemeyin içmeyin dedi ama ben gece 3 sularında kalkıp o anki sersemlikle 1 bardak su içtim sıkıntı oluşturur mu?
Doktorunuza sormanızda fayda var :/

Yöntemi çok beğendim hocam.
Bu arada kalça dolgunuz hayırlı olsun kızlar artık 2 kat peşinizde :D

Son düzenleme:
Sorunsuz bir şekilde flep yöntemi ile ameliyat olup ertesi gün taburcu oldum hocam aklıma takılan tek şey drenin nasıl çıkarılacağı (yaraya bağlanıp kanı ve iltihabı tüpe dolduran hortum).
O işlem basit dert etmeyin. Bu arada flep yönteminde nüks oranı düşük ancak sonrası biraz uğraştırıcı. Umarım sorunsuz halledersiniz.

Tekrardan merhaba hocalarım, doktor ameliyat olmadan direkt cımbızla halletti, sonra çeşitli spreyler sıktı. Bana da bir sprey yazdı. İyi ki erken fark etmişim. Erken fark edildiği için böyle oldu.
Bu işi erken çözmekte fayda var. Bu yüzden böyle bir rahatsızlığınız varsa ve fark ettiyseniz utanmayın hemen gidin. Benimde tahminen 4-5 aylık kıl dönmem vardı. Doktor kesmek yerine küçük bir delikten basit bir yöntemle halledilebileceğini söyledi ancak bundan sonra tekrar olmaması için öbür yöntemlere göre daha dikkatli olmam gerekiyor.

Geri
Yukarı