Kıl dönmesi ameliyatı oldum

5 yıllık kıl dönmesi hastalığım için geçen hafta doktora gittim. Doktor kılın ete girmediğini ve sadece delik izi olarak kalmış olduğunu söyledi. Sanırım yaptığım krem ve günlük temizliği sayesinde oldu. Sizin de başlangıcınız varsa kesinlikle ısırgan otunu suda kaynatıp üzerinde bekletin, temiz tutun ve lazer epilasyon yaptırın. Bu şekilde erken seviyede tedavi edebilme şansınız var.

Bende var sanırım.

Yaklaşık 2 sene önce kanal tarzı bir şey oluşmuştu kuyruk sokumumda. irinle karışık kan geliyordu oradan çok sık oturursam. zaman içinde kendiliğinden geçti doktora gittiğimde elle muayeneden sonra kıl dönmesi olmuşsun sen demişti ama ben emin değilim bir çeşit makine ile falan bunun röntgeni falan çekilmiyor mu?

5 yıllık kıl dönmesi hastalığım için geçen hafta doktora gittim. Doktor kılın ete girmediğini ve sadece delik izi olarak kalmış olduğunu söyledi. Sanırım yaptığım krem ve günlük temizliği sayesinde oldu. Sizin de başlangıcınız varsa kesinlikle ısırgan otunu suda kaynatıp üzerinde bekletin, temiz tutun ve lazer epilasyon yaptırın. Bu şekilde erken seviyede tedavi edebilme şansınız var.
Hocam ısırgan otunu nereden bulabiliriz?

Geçmiş olsun. Ameliyat değil de sonrası sıkıntı diye biliyorum. Yakın bir arkadaşım olmuştu bu ameliyatı, 4-5 ay minderle gezdi adam.

Evet hocam ameliyatta zaten anestezi yaptıkları için hiçbir şey hissedilmiyor fakat sonrası çok sıkıntılı.

Geçmiş olsun hocam iyi yırtmışsınız gerçekten.

Bende var sanırım.

Yaklaşık 2 sene önce kanal tarzı bir şey oluşmuştu kuyruk sokumumda. İrinle karışık kan geliyordu oradan çok sık oturursam. Zaman içinde kendiliğinden geçti doktora gittiğimde elle muayeneden sonra kıl dönmesi olmuşsun sen demişti ama ben emin değilim bir çeşit makine ile falan bunun röntgeni falan çekilmiyor mu?

Hocam ben de röntgen çekilmedi fakat doktor kıl dönmesi diyorsa üstüne söylenecek bir şey yok diye düşünüyorum.

Hocam ısırgan otunu nereden bulabiliriz?

Hocam internet üzerinden veya aktarlardan bulabilirsiniz.

Evet hocam ameliyatta zaten anestezi yaptıkları için hiçbir şey hissedilmiyor fakat sonrası çok sıkıntılı.

Geçmiş olsun hocam iyi yırtmışsınız gerçekten.

Hocam ben de röntgen çekilmedi fakat doktor kıl dönmesi diyorsa üstüne söylenecek bir şey yok diye düşünüyorum.

Hocam internet üzerinden veya aktarlardan bulabilirsiniz.

Pazartesi ameliyat olacağım kaç gün tutuyorlar hastanede.

Açik ameliyat dedi ne oluyor biliyor musunuz?
Hocam ameliyatı yaptıktan sonra yaranın olduğu kısmı açıp bırakıp kendiliğinden iyileşmesi bekleniyor diye biliyorum.
Bir de vücudu yarısı uyuşturuyorlar ya nasıl yapılıyor o?
Belden iğneyle yapıyorlar hocam. Bana o şekilde yapılmıştı yani oradan biliyorum.

Hocam ameliyatı yaptıktan sonra yaranın olduğu kısmı açıp bırakıp kendiliğinden iyileşmesi bekleniyor diye biliyorum.

Belden iğneyle yapıyorlar hocam. Bana o şekilde yapılmıştı yani oradan biliyorum.

Saat 1 ameliyat olacağımda şeyi merak etim, ameliyat çıktıktan sonra nasıl uzaniyoruz hastanede sırtüstü yüz üstü?

Yeni konular

Geri
Yukarı