Kılıç ile Soru-Cevap

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Negan Smith eğer birisi Kılıç'a laf ederse tam olarak ona ne yapardınız?
Ve Kılıç'ın ölüm sahnesinde ne hissettiniz?
İlk seferde uyarırım, ikinci seferde tehdit ederim, üçüncü seferde evini basıp koltuğunun arkasından kılıç saplarım. (!)
O sahneyi atladım.

@Negan Smith Laz ziya şuan pasif. Bir de yeni bir üyelik açılacağı haberi aldım adı Nizamettin Güvenç bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Korku var mı?

Bir de KV ve KVP en sevdiğin ve en üzüldüğün kısımları nedir?

Sen cevapla, ben de cevaplayacağım.

@Negan Smith Laz ziya şuan pasif. Bir de yeni bir üyelik açılacağı haberi aldım adı Nizamettin Güvenç bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Korku var mı?

Bir de KV ve KVP en sevdiğin ve en üzüldüğün kısımları nedir?

Sen cevapla, ben de cevaplayacağım.
Gelsin, güzel rekabet olur.
En sevdiğim kısım Kılıç'ın helikopter ile mekan bastığı sahne. En üzüldüğüm Süleyman Çakır'ın ölümüdür sanırım.

Bu konular da sıktı... Arkadaşlar eğlenme platformu olarak burayı seçmenize bir şey diyemem fakat neden burası olduğunu sorabilirim?
Eğlenme platformu olarak seçtiği falan yok, gece teknik konular bir nebze azalınca üyeler kendi aralarında bu tarz konularla sohbet edebiliyor. Rahatsız oluyorsanız girmeyin konuya.

Peki, sen bilirsin. Bir tane daha açmayacağım.
Anlayışınız için teşekkürler şu sıralar konu-dışı o kadar gereksiz konu var ki anlatamam. Benim gibi düşünen çoğu kullanıcıyı rahatsız ediyor.

Eğlenme platformu olarak seçtiği falan yok, gece teknik konular bir nebze azalınca üyeler kendi aralarında bu tarz konularla sohbet edebiliyor. Rahatsız oluyorsanız girmeyin konuya.

Ana sayfamda gözükmez ise hiçbir sıkıntım yok...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı