Kilo almak için öneri

Evet gerçekten duba gibi olur, birdaha ayna karşısına geçemez.
Bu besinleri alırsa kilo alır ancak bunları aşırıya kaçmadan tüketmesi gerekiyor.Eğer hem gelişeyim hem kilo alayım yağ oranım fazla olmasın vs. diyorsa clean bulk yapması gerek.Şahsen ben arkadaşın dirty bulk yapması gerektiğini düşünüyorum çünkü gerçekten çok zayıf.

Bu besinleri alırsa kilo alır ancak bunları aşırıya kaçmadan tüketmesi gerekiyor.Eğer hem gelişeyim hem kilo alayım yağ oranım fazla olmasın vs. diyorsa clean bulk yapması gerek.Şahsen ben arkadaşın dirty bulk yapması gerektiğini düşünüyorum çünkü gerçekten çok zayıf.
Dirty bulk kilo alınca zayıflıktan daha kötü oluyor, en iyisi Clean Bulk.

Dirty bulk kilo alınca zayıflıktan daha kötü oluyor, en iyisi Clean Bulk.
Yani o da konu sahibinin kişisel tercihi dirty bulk daha çabuk sonuç verirken clean bulk hem güzel görünüm kazandırır+kas kütlesi+kilo aldırır.Dirty bulk yaparsa yağ oranı yüksek olur.60 kiloyu görünce benim direkt aklıma Ege Fitness'ın bu videou geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence bunları yese anında kilo alır arkadaş çok zayıf.

Bence de arkadaşın ne bulsa yemesi gerek en azından biraz toparlanması için bu şart.
Spora başlamayı da düşünüyorum. Tavuk pilav antrenman öncesi ve sonrası olmak üzere bi beslenme planım var. Daha doğrusu bi beslenme planım yok.

Spora başlamayı da düşünüyorum var mı hocam spor için beslenme planınız

Geri
Yukarı