Kilo almak için ürün önerisi

SupremsPlays

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle Fitness'a gidiyorum. Kilo almam gerekiyor. Günlük öğünümü de arttırdım. Gainer, fıstık ezmesi vs. hangisini önerirsiniz?

Öncelikle Fitness'a gidiyorum. Kilo almam gerekiyor. Günlük öğünümü de arttırdım. Gainer, fıstık ezmesi vs. hangisini önerirsiniz?

Vitargo Electrolyte 2000 Gr - Karbonhidrat Ve Jel vitrago gainer gibi yağlı olan bir şey değil. İsveç menşei'li dünyanın en hızlı sindirilen karbonhidratını üreten bir markaıdr. Yaklaşık 10 dakikada sindirildiği için çok işe yarar fakat spor sonrası içmen benim önerim. Böyle şeylere yönelip hiç yemek yememezlikte yapma besin ile aynı yeri asla alamayacak şeyler bunlar. Takviye sadece günde bir kez kullan.

Ne zamandır yapıyorsun sporu? Vücudunun durumu cidden kötü değilse bulabildiğin her şeyi yemek acemi hatası olur. Yediğin kalorileri hesaplamaya çalış, alman gereken kaloriden aşağı yukarı 300 kalori daha fazla al.

1 su bardağı yulaf 1 yemek kaşığı fındık ezmesi 1 çorba kaşığı bal 2 ölçek gainer.
400 ML su ya da süt karıştır. 800 kalori geçer. Muzda koy tamam muzu ayrı yiyorum lapa yapıyor.

Fndık ezmesi (hiç sevmem) ve yulaf (daha da hiç sevmem) kullanılıyor genelde. Ama bunlar yemesi kolay olmayan şeyler. Dirty Bulk yap diyeceğim yani her önüne geleni yiyeceksin. Tabi sağlık sınırlarını zorlamadan. Yani gidip de her gün Burger King yeme. Evde bolca patates, hamur işi gibi yemekler ye.
Kilo almak vermekten daha zor. Kolay gelsin.

Gainer tavsiye etmem çoğunun içinde çok fazla şeker var.

Günlük kalori alımını arttırman lazım atıyorum 1 tabak pilav yiyorsan 2 tabağa çıkar bazen kusucak duruma gelsende soka soka yemen gerekecek.

Geri
Yukarı