Kilo almak ve kilolu olmak hoşuma gidiyor

Mazojist misin? boyum 1.70 kilom 78 ortalamanın üstünde kilom var 16 yaşındayım hayatımdaki kilo kaynaklı engelleri anlatamam.
Hayır değilim. Bana dış görümüşümle alakalı bir şey dediklerinde takarım ama kilo almışsın falan diyince hoşuma gidiyor. Kilolu olmak istiyorum başka bir tür bu.

bende 1.70 boy 80'e yakın kilo hafif yağ bide orta boy göbek var senle vücut değişmek isterdim komik tatlı veya eğlenceli birşey değil.
Eğlenceli olmadığını biliyorum ama kilolı olup deneyimlemek istiyorum nedense. Hatta vücut değişme imkanı olsa hemen değişmiştim.

Hayır değilim. Bana dış görümüşümle alakalı bir şey dediklerinde takarım ama kilo almışsın falan diyince hoşuma gidiyor. Kilolu olmak istiyorum başka bir tür bu.

Eğlenceli olmadığını biliyorum ama kilolı olup deneyimlemek istiyorum nedense. Hatta vücut değişme imkanı olsa hemen değişmiştim.
Zevkine karışmam ayrıca kilonun insana kuvvetli hissettirdiği doğrudur ancak çevikliğin çok az artan kiloda bile hissediliyor ve kilo vermek almaktan çok daha zor keşke vücut değişebilseydik :)

Geri
Yukarı